Kulplu Mağaza Poşeti

Kulplu Mağaza Poşeti

İçinde yaşadığımız dönemde ham madde ve mağaza poşeti ihtiyacı çok büyük önem kazanmıştır. Geri dönüşümün önemli hale gelmesi neticesinde, hemen her türlü ürün geri dönüştürülebilir şekilde üretilmeye başlanmıştır. Doğaya atılan bazı ürünler, uzun yıllar boyu yok olmaz. Bunların en yaygın kullanılanı ise, poşetlerdir. Bu nedenle, doğada toksit etki bırakmayan mağaza poşeti üretim de ağırlık kazanmıştır. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için, doğada çözünen poşetler üretilmektedir.

Hangi Poşetler Tercih Edilmektedir?

Firmanın faaliyet gösterdiği alana uygun olarak üretilen mağaza poşeti ve ambalajlar çok daha fonksiyoneldir. Gelişen teknolojinin adapte edilmesi ile üretim miktarı artmaktadır. Aylık ortalama 150 ton üretim yapılabilmektedir. Yine, poşet ve ambalajlar üzerine müşteriler açısından çekici gelecek, grafik-tasarım, flexo poşet baskı, laminasyon gibi uygulamalar çok daha seri ve uzmanlık dahilinde yapılabilmektedir. Hepsinden önemlisi, geri dönüştürülebilir, plastik poşetler ve ambalajlar, doğa için zararlı olmamaktadır. ham madde içerisinde kullanılan micro biyolojik bakteriler belli bir süre geçtikten sonra plastikleri yiyerek popülasyonlarını arttırmakta ve böylelikle poşetlerin doğada yok olmalarını sağlamaktadırlar.

Tüm Sektörler İçin Mağaza Poşeti Üretilir mi?

Firmaların faaliyet gösterdiği alana uygun olarak, doğada çözünen baskılı poşet üretebilmektedir. Özel olarak, peynirci poşetleri, manav poşetleri, market poşetleri, kasap poşetleri, fırın pastane poşetleri üretilebilmektedir. Bunun yanı sıra isteğe bağlı olarak, şık tasarımıyla dikkat çeken, kulplu poşetler ile yine zarif görünüm sunan, elden geçmeli mağaza poşeti üretilmekte ve firmaların beğenisine sunulmaktadır. Bunların yanı sıra, firmaların promosyonları için kullanmak maksadıyla üretilen reklam poşeti de isteğe göre, grafiklerle zenginleştirilir. İstenilen logo ve görsellerle firmanın imajını yansıtan güzel bir görünüm kazandırılabilir. Bütün bunların yanı sıra mağaza poşeti üzerindeki sosyal medya ve internet adresleri ile ürün yelpazelerini sergileyebilir böylelikle satışlarını arttırma şansı elde edebilirler.

Geri Dönüştürülebilir Poşetler Ne Sağlar?

Mağaza poşeti doğada çözünmez ve çevre kirliliğine neden olur. Oysa 1 ton plastik ambalaj atığının geri dönüşümü ile 14 000 KwH enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca doğada oluşacak, toksit etkinin de önüne geçilmiş olur. ecoposet.com 1981 yılından beri, en iyi teknoloji ile üretim yapmaktadır. Doğa dostu ve fonsiyonel, naylon poşet ve ambalajların üretimi, gelişmiş teknolojik imkanlar mümkün olabilmektedir.

Menu
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz