Kargo Poşeti

Kargo Poşeti Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Kargo poşetleri, özel olarak tasarlanan poşetlerdir. Kargo poşeti üretilirken güvenlik unsurunu ön planda tutarak üretmekteyiz. Konulacak eşyanın güvenliğini sağlamak için üretim aşamasında her detaya dikkat ederek üretim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kargo poşetlerinde asla kaliteden ödün vermeden üretmekteyiz. Kargo poşetlerinin ağzı, yapışkan bantlı olarak tasarlanmıştır. Kargo poşetlerini; şeffaf kargo poşeti ve kargo poşeti olarak iki şekilde üretmekteyiz. Yapışkanlı tasarımı, kullanım kolaylığı ve ürünün korunması için güvenlik sağlamaktadır. Paketleme yaptığınız ürünün görünmesini istiyorsanız şeffaf kargo poşetlerini tercih etmelisiniz. Ancak kargo içerisindeki eşyanın görünmesini istemiyorsanız içi siyah dışı şeffaf kargo poşetlerini tercih etmelisiniz. Kargo poşetlerini, isteğe bağlı olarak baskı işlemi uygulamaktayız. Özellikle kargo firmaları bu poşetler üzerine firmaların çift taraflı logo, ad gibi özelliklerini baskı yaptırmaktadır. Firmalara bu şekilde reklam ve tanıtım olanağı sunulmaktadır. Firmamız, kargo poşeti üretimini titizlikle gerçekleştirmektedir.

Şeffaf Kargo Poşeti Nedir?

Şeffaf kargo poşeti, içerisinde bulunan eşyayı gösteren poşet modelleridir. Poşetlerin ağızları, bantlı olarak üretilmektedir. Oldukça güvenilir olan bu poşetler ağzı açılmak isteninceye kadar asla açılmamaktadır. Firmamızın ürettiği poşet çeşitleri arasında yer olan kargo poşetleri, ihtiyaç halinde oldukça kullanışlıdır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda poşet üzerine çeşitli seri numaraları baskısı yapılmaktadır. Bu da poşetin daha da güvenli hale gelmesini sağlamaktır. Gönderilen kargonun gönderici ve alıcının kargoyu takip ve etme olanağı sunulmaktadır. İşletmeler ve firmalar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Şeffaf kargo poşetlerinde isteğe bağlı olarak toptan imalatını yapmaktayız.

Yapışkanlı Kargo Poşeti

Yapışkanlı kargo poşetleri, ağız kısmı yapışkanlı olduğundan istenildiğinde açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Yapışkanlı kargo poşetinin çeşitleri bulunmaktadır. Poşetin ağzının açılıp kapanıyor olması bazı kargo işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır. Firmamız tarafından üretimi yapılan yapışkanlı kargo poşetleri kullanım alanına göre oldukça dayanıklı ve kullanışlı bir poşet modelidir. Firmamızda yapışkanlı kargo poşetinin toptan poşet imalatı da gerçekleştirilmektedir.

Kargo Poşeti Kullanım Alanları

Poşetler, her geçen gün kullanım kolaylığı ve hafifliği nedeniyle hayatımızın vazgeçilmez unsurları arasında yer almaktadır. Poşetlere; evde, sokakta, arabada, alışverişte, mutfakta, işyerinde kısaca insanların olduğu her yerde ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız tarafından üretilen mağaza poşeti, kargo poşeti, market poşeti, hışır poşet çeşitleri çevreye ve insana herhangi bir zararı bulunmayan birçok kontrolden geçirilen ürünlerdir. İnternet çağında yaşadığımız için insanlar birçok işlemini internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu nedenle kargo poşetlerine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Kargo poşetlerin de güvenlik unsurunun ön planda olması kullanımı daha da artırmaktadır. Firmalar, işletmeler evraklarını kargo poşetleri içerisinde güvenle gönderimini yapabilmektedir. Bunun yanı sıra zücaciye, giyim, ayakkabı mağazaları, internet sayfalarında satışlarını yaptıkları ürünlerinin kargo poşeti ile paketlenmesini yaparak istenilen adese göndermektedir. Daha birçok sektörde insanların hayatını kolaylaştıran şeffaf kargo poşeti ve yapışkanlı kargo poşetleri istenilen boy ebatlarda imalatını yapmaktayız. İsteğe bağlı olarak üzerine baskı işlemi uygulanmaktadır.

Kargo Poşeti Nereden Alınır?

Firmamız, baskılı ve baskısız olmak üzere kargo poşeti üretimi yapmaktadır. Kargo poşeti üretiminde güvenlik göz önünde bulundurarak özel bant uygulaması ile üretim dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Kargo poşeti üretimini, istenilen boylarda ve ebatlarda yapmaktayız. Müşterinin isteği üzerine telefon numarası, e-mail adresi ve adres bilgilerinin basımı gerçekleştirilmektedir. Yapışkanlı olarak üretimi yapılan ağzı bantlı poşetlerimiz, yırtılıncaya kadar açılmaz. Bu da firmaların güvenle kullanımını sağlamaktadır. İmalatını yaptığımız kargo poşetlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca firmamızın üretimini yaptığı baskılı poşet çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Poşet fabrikası imalat tesisimizde her türlü poşet çeşidinin üretimi yapılmaktadır ve istediğiniz ölçülerde ve özelliklerde özel üretim yapıyoruz.

Kargo Poşeti Fiyatları

Naylon poşet ve plastik poşet hem hafif olması hem de fiyatlarının diğer ambalaj ve paketleme eşyalarına göre daha ucuz olması nedeniyle daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Firmamız, kargo poşeti yanında çarşıda, pazarda kısacası hemen hemen her yerde kullanılan market poşeti toptan satışını da yapmaktadır. Toptan poşet alımı daha avantajlı ve ucuzdur. Firmalar ve işletmelere poşet baskı ile reklam ve tanıtım yapıma olanağı sunulmaktadır. Firmamızda imalatı yapılan kargo poşet fiyatları piyasaya göre daha kaliteli ve ucuzdur. Firmamızın fiyatlarını ve sunduğu hizmeti görmeden poşetçi aramayın.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz