Naylon Poşet 

Çevremizde görebileceğimiz çok sayıda örneği olan naylon poşet ürünleri farklı boyutlarda ve farklı ebatlarda üretilerek tüketicinin hizmetine sunulmaktadır. Çok fazla kullanım alanı olması nedeni ile çok kullanılan ve yeri doldurulamayan bu ürünü her yerde görmek mümkündür. Diğer poşetlerin aksine sadece ürün taşıma özelliği ile ön plana çıkmayan aynı zamanda saklama ve depolama gibi fonksiyonları da olan bir üründür.

Çok kullanımı nedeniyle çevre kirliliğine de neden olan naylon toptan poşet ürünleri son yıllarda getirilen kısıtlamalar ile para ile satılan bir ürün haline dönüşmüştür. Özellikle son yıllarda kısıtlamalar nedeni ile üretim miktarları ve kullanım oranları düşen bu ürünün kullanım alanı çeşitliliği ile favori bir ürün olduğunu söylemek mümkündür.

Endüstrinin gelişmesi ile birlikte tüketim alışkanlıkları da yeni bir boyut kazanmıştır. Bu nedenle de her yerde AVM ve süper marketler boy göstermeye başlamıştır. Bu endüstrileşmenin ve şehirli yaşamın artmasının bir sonucu olarak plastik ürünlerin kullanımında da önemli bir artış meydana gelmiştir. Plastik ürünlerin çok kullanılması ile doğaya saygılı ürünlerin tercih edilmesi de önem kazanmıştır.

Naylon Poşet İmalatı

Endüstrileşmenin gelişmesi aynı zamanda üretim tekniklerini de etkilemektedir. Günümüzde üretim teknikleri genel olarak toplu üretim mekanizmaları ile gerçekleştirilmektedir. Aynı anda binlerce ürünün üretim bandından çıktığı, giderek robotların ve robotik mekanizmaların ön plana geldiği yeni üretim teknikleri hem maliyetleri hem de üretim süreçlerini düşürmüştür. Bu açıdan birçok ürünün üretiminde makineleşme görülmektedir.

Çevremizde her yerde görmeye alışık olduğumuz naylon poşet üretimi de hızlı ve seri üretim teknikleri ile uygun maliyet ve hızlı bir üretim sonucu üretilebilmektedir. Bu açıdan bu ürünlere ihtiyacı olan işletmeler oldukça düşük maliyetler ile bu ürünlere sahip olabilmektedirler. Endüstri ürünlerinin kullanıldığı üretim süreçlerinde aynı anda çok sayıda ürün imal edilebilmektedir.

Aynı zamanda firmalar kendi ihtiyaçları için farklı ebat ve kalınlıkta ürün talebinde de bulunabilmektedirler. Bu ürün talepleri üretici firmalar tarafından dikkate alınarak gerekli maliyet hesabı yapılarak üretim gerçekleştirilmektedir. Bu tür nedenlerden dolayı firmalar bu ürün ile ihtiyaçlarını toplu satın alma yöntemi ile gerçekleştirmektedirler.

Naylon Poşet Çeşitleri

Bu ürünlerin birçok farklı çeşitleri vardır. Hışır taşıma torbası, PP baskılı jelatin, asorti, tekleme gibi birçok farklı çeşitleri mevcuttur.  Mağazalarda da bu ürünlerden sıklıkla tercih edilir. Ambalajlama gibi nedenlerin yanı sıra taşıma gibi amaçlar için de tercih edilir. Farklı amaçlar için kullanıldığından dolayı birçok model ve çeşidi bulunmaktadır.

Bu ürün çeşitliliğin yanı sıra ebatlarında ve kalınlığında da değişimler meydana gelebilmektedir. Farklı kalınlıkta üretilen ürünlerde kilogram başına çıkan ürün miktarı kalınlık ile ters orantılı olarak artmaktadır. Fakat ürün kalınlığı ile ürün dayanıklılığı arasında da ters orantı vardır. Ürün kalınlığı azaldıkça ürün daha dayanıksız hale gelmektedir. Bu nedenle de kullanım yerine göre farklı kalınlıklarda ürünler imal edilmektedir.

Bu ürünlerin hammaddesi farklı olabilir. Kullanılan ham madde olarak doğaya zarar vermeyen ham maddeler tercih edilir. Genellikle poliüretan türevleri ham madde olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu ürünler doğada zor bozulduğundan dolayı çevre kirliliğine yol vermeyecek şekilde kullanılmasını tavsiye edilir.

Naylon Poşet Baskı

Üretim tekniklerinin giderek gelişmesinin bir sonucu olarak baskı kalıp üretim teknikleri de gelişmiştir. Özellikle naylon poşet ürünlerinin üretiminde kullanılan seri üretim teknikleri ile hızlı bir şekilde istenilen miktarda ürün seri üretim teknikleri ile imal edilmektedir. Üretici firmalar eğer toptan poşet baskı yapılacak ise ürün üzerine baskı yaparak imal etmektedirler.

Ürün üretiminde müşteri beklentileri dâhilinde ekonomik çözümler ile beklentiler karşılanabilmektedir. Özellikle çok miktarda üretim taleplerinde müşterilerin uygun maliyetler ile ürün tedariki gerçekleştirilmektedir. Her türlü ebat, boyut ve kalınlıkta, istenilen baskı kalitesinde ürünler market ve diğer işletmelerin ihtiyacını gidermek için imal edilmektedir.

Siz de eğer internet üzerinden sipariş vererek bu ürünlere ulaşmak istiyorsanız, internet üzerinden hizmet veren firmalar ile irtibata geçebilirsiniz. Özellikle son yıllarda e ticaret imkânlarının artması ile birçok firma bu ürün siparişleri için internet ortamlarını tercih etmektedir. Bu yöntem ürün çeşitliliği kadar maliyet çeşitliliği açısından da müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır. Birçok firma bu açıdan internet üzerinden sipariş verebilmektedir.

Naylon Poşet Fiyatları

Bu ürünlerin fiyatları ebatları, kalınlığı gibi özelliklere göre değişebilmektedir. Aynı zamanda ürünün ne kadar üretileceği de maliyeti etkilemektedir. Farklı boyutlarda ürün siparişi verilebilir. 70*100 cm gibi ebatlar da üretim olabileceği gibi daha küçük boyutlarda veya daha büyük boyutlarda ürün siparişi gerçekleştirilebilmektedir. Ücretlendirme konusunda farklı firmalardan farklı ücret alınabilir.

Firmalar kendilerini temsil eden logo, resim ya da yazı gibi şeyleri bu ürünlerin üzerine yerleştirebilirler. Ürün tasarımı nihayete erdikten sonra üretici firma ile görüşerek toplu üretim yöntemi ile imal edilmesi mümkün hale gelmektedir. Birçok açıdan toplu üretim tercih edildiğinden ihtiyaç sahipleri uygun bir maliyetle bu ürünleri elde edebilmektedir.

Firmamız uygun maliyetler ile önemli bir üretici olarak ihtiyaç duyan işletmelere üretim yapmaktadır. Ekonomik çözümler ile firmamız müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır. İnternet sitemizden ürün siparişi verebilir, örnek ürünlerimizden seçim yapabilirsiniz. Siz de sizi temsil eden farklı ebatlarda ürünler için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Her türlü naylon poşet ürünü için bize ulaşarak hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz