Toptan Poşet Baskı Modelleri

En ekonomik ve en kaliteli şekilde toptan poşet baskı ile dileyen müşterilerimize diledikleri incelikte ve kalınlıkta aynı zamanda diledikleri ebatta taşıma torbası üretimi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle İşletme sahibi müşterilerimiz poşetlerinin kilogramda kaç adet çıkacağına karar verebilmektedirler. Ağır ve keskin kenarlara sahip ürünlerin satışını gerçekleştiren işletmeler için daha kalın ve daha tok bir görünüme sahip poşetler ürete bilmekteyiz. Satın Alımlarda poşetlerin fiyatları konusunda esnek davranabilmekteyiz. Genellikle poşet fiyatları konusunda fabrikalar kalitelerinden ödün vermekte ve bazen işletme sahiplerini bilgilendirmeyerek yanıltabilmektedirler, buda toptan poşet baskı hizmeti alımı gerçekleştiren işletme sahiplerini oldukça üzmektedir. Kaliteden ve hızdan ödün vermeden taşıma torbaları üretimi gerçekleştiren fabrikamız dürüstlüğü kendine ilke edinen bir tutum sergilemektedir. Ecopack Ambalaj olarak toptan poşet üretiminde ebatlar ve baskı kalitesi konusunda oldukça dikkatli hareket ediyor ve baskı renginin doğru ayarlanmasını sağlıyor ve bu konuda büyük hassasiyet gösteriyoruz. Diğer yandan zamanında teslimat konusunda müşterilerimizi bilgilendiriyor ve üretilen toptan poşetlerin zamanında teslimi için büyük çaba sarf ediyoruz. Böylelikle müşterilerimizle kurduğumuz güven ve memnuniyet ilişkimizin devam etmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmış oluyoruz.

Türkiye genelinde poşetçi sektörünün önde gelen şirketlerinden birisi olarak poşetlerin fiyatları konusunda işletmelerin ekonomilerine esas alarak baskılı poşet hizmetleri sunmaktayız. Mağaza ve market poşetleri dediğimizde akla gelen sayılı toptan poşetçi olmanın verdiği gurur ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız. Naylon poşetlerin imalatı konusunda uzman kadromuz ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Poşetlerin imalatı büyük bir özveri ve hassasiyet ister, eğer Ecopack Ambalaj ile çalışıyorsanız poşetlerinizin üretimi ile ilgili herhangi bir endişeniz kalmamış demektir.

Poşetçi sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak ekonomik toptan poşet baskı fiyatları ile Türkiye genelinde işletmeler için toptan poşet baskı ve özel naylon taşıma torbaları hizmetinde hızlı aynı zamanda kaliteli bir şekilde satış gerçekleştiriyoruz.Market ve mağaza poşeti üretimi bizim için ticari bir faaliyet olmakla birlikte keyifli bir uğraşı anlamına gelmektedir. Poşetlerin üretimi için yüksek miktarlarda ham madde alımı gerçekleştirmekte, böylelikle müşterilerimize ekonomik fiyatlarla satış yapmaktayız.

Toptan Poşet İmalatı

Naylon poşet imalatı için olmazsa olmaz gerekliliklerden birisi de naylon poşetlerin içerisine konulacak olan ürünlerin keskinliği, ağırlığı ve hacmidir. Bu sebeple naylon poşetlerin üretimini yapan poşetçi üretilmesi istenilen poşetlerin kalınlığına ve ebatlarına karar vermelidir. Poşetçi için üretimden önceki en önemli unsurlar bunlardır. Poşetin ince veya kalın olması toptan poşet imalatı sonrasında kilogram başına kaç adet taşıma torbası çıkacağını belirleyen en önemli unsurdur incelik ve kalınlık poşet fiyatları konusunda matematiksel bir öneme sahiptir ve poşetçi’nin baskı kararları öncelikle müşterinin talebi doğrultusunda gerçekleşmelidir.

Toptan Poşetler

Poşetlerin baskı çeşitleri arasında kargo poşeti gibi birçok çeşit bulunmaktadır, örneğin perforeli elbise poşetleri bu tür poşetler arasında en çok kullanılan ürünlerdir. Mağazaların yanı sıra kuru temizleme şirketleri de perforeli baskılı poşetler kullanmaktadır. İnstagram, faecebook ve twitter gibi popüler sosyal medya hesapları ile satış yapan şirketler kargo poşetleri ile ürünlerini Türkiye’nin dört bir köşesine göndermektedirler.

 

Toptan Poşet Fiyatları 2021

Toptan poşet sektörünün başında gelen üretim firmalarından birisi olarak uygun fiyatlar konusundaki hassasiyetimiz ile en iyi şekilde taşıma torbaları üretimi gerçekleştirmekteyiz. Mağaza poşeti ve market poşeti dediğimizde ilk akla gelen toptan poşet imalatçısı olmanın gururunu yaşıyoruz. Poşetlerin imalatı konusunda uzman kadromuz ile birlikte yılların vermiş olduğu tecrübeyi birleştirerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Uygun toptan poşet fiyatları ve poşetlerin imalatı büyük bir özveri ve bilgi birikimi ister, eğer poşetlerinizi Ecopack Ambalaj ile sipariş ediyorsanız üretim ile ilgili herhangi bir endişeniz kalmamış demektir. Market poşeti diye tabir edilen poşetlere hışır poşetler adı verilir.

Her Ebat Renk ve Çeşit Plastik Baskılı Poşet İmalatı

Toptan poşet üretim tesisimiz ile firmaların ve işletmelerin imajını en doğru ve en estetik biçimde yansıtmak için taşıma torbaları imal ediyoruz. Taşınacak olan ürünün şekline ve ağırlığına uygun istenilen kalınlıkta ve incelikte baskı işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Poşet İmalatı

Başarılı bir toptan poşet imalatı için kaliteli ham madde kullanımı en önemli unsurdur. Poşetçi poşetlerin dayanıklı olması için taşınacak ürünün ağırlığına ve yırtılmaya sebep olacak keskin ve delici kenarları hesaba katmalıdır. Buna göre poşet baskı yapılırken poşetin kalınlığına ve inceliğine de dikkat etmelidir. Toptan poşetlerin baskı işleminde bir diğer dikkat edilmesi gereken husus toptan poşetlerin imalatı sırasında ham maddenin içerisinde kullanılacak olan parlatıcı (optik) ve kaydırıcı diye tabir edilen (slip) ham maddelerinin doğru oranlarda hesaplanarak kullanılmasıdır. Gereğinden fazla kullanılan optik ve slip poşetlerin hem görünümünü hemde mukavemetini etkileyecektir.

Toptan poşet baskı işlemleri oldukça hassasiyet isteyen bir iştir, baskılı poşetlerin imalatı gerçekleştirilirken naylon poşetlerin baskı ebatlarının gereğinden fazla büyük olması israfa sebep olabilmektedir. Aynı şekilde eğer poşetçi gereğinden fazla küçük ebatta baskı gerçekleştirecek olursa buda ürünlerin poşete sığmamasına sebep olacaktır. Tecrübeli bir toptan poşet imalatçısı poşetlerin baskısından renginin ayarlanmasına kadar toptan baskı işlemini yakından takip etmelidir. Toptan poşetlerde baskı işlemi hata kabul etmemektedir, poşetlerin imalatı sırasında yaşanacak bir hata poşetin ham maddesinin petrol ürünü olması hasebi ile büyük maddi zararlara sebep olmaktadır. Baskılı poşetleri kullanan işletmelerin hem zaman kaybetmesine hem de müşterilerinin memnuniyetsizlik yaşamalarına sebep olabilir.

Toptan Poşet Soru Cevap

Toptan poşet imalatı aşamalarımız nelerdir? Toptan baskı işlemi öncesi grafik tasarım nasıl gerçekleştirilmektedir? Teslimat süremiz nedir? Poşetçi poşetlere kaç renk baskı yapabilmektedir? Poşetçi Üretimde Nelere Dikkat Etmelidir? Poşetlerin fiyatları nelerden etkilenir? Bütün bu sorulara makalelerimizde cevap bulabilirsiniz.

İşletmelerin reklam ve prestij ihtiyaçlarını karşılamak için toptan poşet imalatı ve naylon taşıma torbası imalatı büyük bir öneme sahiptir. Toptan taşıma torbası kullanımı bütün dünya ülkeleri genelinde oldukça büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir, bu sebeple baskı kalitesi şirketlerin görünen yüzü olması hasebi ile oldukça dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur. Ayrıca baskılı poşetlerin imalatını yapan poşetçi toptan poşetlerin baskı teslimatının hızlı gerçekleşmesinden tutunda poşetlerin kalitesinin yüksek olması ve fiyatların ekonomik olması konularından sorumludur. Poşetçi baskı kalitesinden ve mukavemetinden de sorumludur. Toptan taşıma torbası imalatında, zamanında teslimat oldukça önemli bir unsurdur. Baskılı mağaza ve market poşeti imalatı için bütün bu hususların ayrı ayrı önemi bulunmaktadır

Baskılı poşet çeşitlerinden el geçme takviyeli poşetler en çok kullanılan taşıma torbalarındandır. Özellikle tekstil firmalarının tercihi olan bu poşetler çok geniş renk yelpazesine sahiptirler. Taşınacak olan ürünlerin niteliğine göre ebat ve kalınlıkları belirlenir. Ayrıca iç hacmini genişletebilmek için alttan körük verilir. Nadiren de olsa yandan körük siparişleri de verilebilmektedir.

Poşetçi İmalat Kuralları

Toptan poşetlerin imalatı için ldpe ve hdpe gibi ham maddeler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ham madde alımı poşetlerin fiyatları konusunu doğrudan etkilemektedir bu sebeple toptan alımlar gerçekleştirmekteyiz. Market ve mağazalar Ecopack Ambalaj, uygun baskılı poşet fiyatları ile naylon poşet baskı işlemleri gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin işletmelerine ait görselleri ve logoları değerlendirerek toptan baskı tasarımlarını poşetlerde fiyat farkı gözetmeden gerçekleştirmekte ve beğenilerine sunmalıdır. Gerçek bir poşetçi her zaman müşterilerine karşı açık ve şeffaf olmalıdır düsturu ile hareket etmekteyiz. Poşetçi naylon taşıma torbaları imalat için büyük bir dikkat ve disiplin gerektirdiğini bilir ve biz bu konuda gerçek tecrübenin getirdiği başarıyı ortaya koyar.

Kaliteli Üretim ! – Taşıma torbası kalitesi müşterilerimizin memnuniyeti açısından sorunsuz imalat açısından oldukça önemlidir. İyi bir poşetçi baskı kalitesinden asla ödün vermez ! Kaliteli imalat müşteri memnuniyeti demektir.

Ekonomik Üretim – yüksek miktarlarda ham madde alımının getirmiş olduğu avantaj ile müşterilerimize ekonomik toptancı fiyatları ile hizmet sunmaktayız

Hızlı ve Düzenli Üretim – poşetlerimizin (teslimat) süresi hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyor ve imalat sonrasında teslimat süremizi geciktirme meye özen gösteriyoruz.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz