Kargo Poşeti 

Her farklı poşetin kullanım yeri farklı olup, kargo poşeti ürünlerinin kullanım yerleri de farklıdır. Özellikle uzun yollarda taşınan ürünün zarar görmemesi için tercih edilen bu poşet ürünü dayanıklı ve sağlam olması ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca zarflı yapısı nedeni ile daha çok kargo taşımacılığı için uygun bir yapıya sahiptir.

Kargo firmalarının neredeyse tamamında görebileceğiniz bu ürün ile taşınması önem isteyen ve kırılmaması gereken onlarca ürün taşınabilmektedir. Bir kargo firmasına gittiğinizde çok sayıda standart olarak imal edilmiş, kargo poşeti ürünlerini görebilirsiniz. Normal poşetlerden daha sert bir yapıya sahip olması ve aşınmaya karşı dayanıklı olması gibi nedenler ile tercih edilen bir ürün olan kargo poşeti, nem ve rutubete karşı da dayanıklıdır.

Kargolama Poşeti

Ülkemizde bir yerden başka yere taşınan ürünleri taşımak için kullanılan bu ürünler, diğer naylon ürünlerden farklıdır. Kargoda kullanılan kargo poşeti çeşitli özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Öncelikle taşıma şartlarında yaşanan sorunlar nedeni ile bazen ürünlerin taşınmasında nem ve rutubet sorunları ortaya çıkmaktadır. Bu tür nedenlerden hava geçirmeyen ve nem kapmayan taşıma araçları tercih edilmektedir.

Nem ve rutubet sorunlarının yanı sıra yırtılmayan özelliklere sahip olması nedeni ile taşımacılıkta önemli bir yer tutar. Eşyaların taşınması sırasında şık görünümlü bu taşıma araçları aynı zamanda taşınan ürünün önemli olarak görünmesine neden olur. Birçok firma gerek prestij gerekse de sağlamlık nedenleri ile bu ürünleri tercih ediyor.

Kargo Poşeti İmalatı

Kargo firmaları her gün çok sayıda ürün bir yerlere taşınmakta olduğundan taşıma araçlarına önem verirler. Taşıma araçları arasında taşıma için kullanılan kaplar ve kılıflar da yer almaktadır. Her gün milyonlarca taşıma işleminin gerçekleştirilmesi için firmalar çok sayıda imalat ürünü satın almaktadırlar. Üretici firmalar da kargo firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda imalat aşamasını gerçekleştirmektedir.

Üretici firmalar baskı kalıp araçları ile öncelikle ürünlerin tasarımını ve numune alma işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Sonrasında müşterinin de beğenmesi ile çoklu üretim aşamasına geçmektedirler. Sonuç olarak aynı anda binlerce ürün imal edilebiliyor. Çok sayıda firmanın bu türden ürünlere ihtiyaç duyduğu düşünülürse her gün kaç ton imalat gerçekleştirilebildiği hesaplanabilmektedir.

Kargo Poşeti Baskılı

Kargoların tercih ettiği bu ürünlerin genellikle üzerinde bilgiler yer almaktadır. Üzerinde yer alan bilgiler bir kargo ürününün taşınması sırasında adres, iletişim bilgileri gibi bilgileri kapsamaktadır. Özel olarak üretildiklerinden üzerlerine tükenmez kalem ile gereken bilgiler eklenebilmektedir. Bunun dışından normal kullanım için tercih edilen ürünlerde bu tür imkân yoktur.

Diğer market ürünlerine nazaran kargolarda kullanılan bu ürünlerin su geçirmez özellikte olması ayrıca önemlidir. Kargo taşımacılığı her türlü şart altında gerçekleştirildiği için her şarta uygun kargo ürünlerinin temini için tercih edilmektedir.

Cepli Kargo Poşeti

Kargo ürünleri taşınırken e ticaret ürünleri için faturalar da alıcıya iletilmektedir. Bu nedenle de taşıma sırasında faturanın konulabileceği cepler de kargonun taşındığı kısma yerleştirilmektedir. Bu açıdan cepli kargo poşeti sıklıkla tercih edilir. Hem müşterinin ihtiyaçları göz önüne alınarak hem de kargolama da fatura gereksinimleri nedeni ile cepli modeller sıklıkla kullanıma girmektedir.

Bunların ebatları 35*45 boyutlarında olabilmektedir. Normal kargo taşıma ürünlerine nazaran daha küçük boyutta olabildikleri görülmektedir. Genellikle firmalar bu ürünlerin üzerine kendi logo ve tasarımlarını da ekleyerek kurumsal bir görünüm elde edebilirler. Bu açıdan insanların kargo ürünlerini daha şık tasarımlar ile elde edebilmeleri firma açısından önemli bir prestij unsurudur.

Şeffaf Kargo Poşeti

Bazı ürünlerin kargo ile taşınırken alıcı tarafından alınması sırasında alınırken görünmesi gerekmektedir. Bu nedenle de şeffaf poşet imalatı modelleri tercih edilir. Böylelikle alıcı aldığı ürünü görerek teslim alır. Birçok alıcı bu nedenle şeffaf taşıma istemektedir. Ürünlerin görünerek alınması da ürünün bozulup bozulmadığına ya da kırılıp kırılmadığına bakmak için önemli bir fırsattır. Bu ürünlerin de farklı ebatları bulunuyor. Küçük boy cepsiz modellerinin yanı sıra farklı renklerde de ürünler yer alıyor. Genellikle 35*45 boyutlarında olanları tercih ediliyor.

E-Ticaret Kargo Poşeti

E ticaret ürünlerinin taşınmasında kullanılan bu ürünler taşıma sırasında farklı boyut ürünlerin taşınmasına imkân tanımaktadır. Özellikle son yıllarda kargo ile taşınan ürünlerin miktarında, ebatlarında ya da çeşitlerinde önemli gelişmeler meydana gelmiştir. Müşterilerin de ürünü bazen görerek almak istemesi yâda ürünün taşınırken nem almaması için bu taşıma araçları tercih edilmektedir.

Taşınan ürünün boyutuna göre farklı boyutlarda olanları tercih edilir. Kargo elemanları ürünleri kargolarken ürün ebatlarına bakarak uygun ebatta olanları tercih ederler. Böylelikle hem daha sıkı bir ürün paketleme hem de daha güvenli bir taşıma meydana gelmektedir.

Kargo Poşeti Fiyatları

Ücretlendirme açısından kargo ürünlerinin taşındığı taşıyıcı kılıfların maliyetleri firmalar açısından önem kazanmaktadır. Genellikle kilogram üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır. 100 kg ile 500 kg arasında satılabildiği gibi 1000 kg için de fiyatlandırma yapılabilmektedir. Her türlü taşıma işinde kullanıldığından maliyet çok önemlidir. Kargo firmaları bu açıdan en uygun maliyet ile kargo maliyetlerini en aşağıya çekmek için uğraşırlar.

Ücretlendirme konusunda firmamız ekonomik çözümler ile kargo taşımacılığında maliyetleri aşağıya çekmektedir. Bunun yanında ister şeffaf olan ürünler çeşitleri ister ise de cepli olan ürün çeşitleri ile firmaların ihtiyaçlarını giderebiliyoruz. Sizlerde en uygun kargo poşeti ürünleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz