Hışır Poşet Nedir?

Özellikle mağazalarda görmeye alıştığımız bir ürün olan Hışır poşet ürünleri marketlerde tek kullanım ürünler olarak düşük maliyetli olarak ve düşük hışır poşet fiyatları ile fiyatlandırılmaktadır. Tek kullanımlık olması ve kalın olmadığından fiyatının uygun olması müşteriler ve manavlar tarafından tercih edilmesini sağlar.

Bu ürün genellikle marketlerin raf ürünlerinin paketlenmesinde tercih edilmekle birlikte hışır poşet, çok dayanıklı olmadığından dolayı ağır malzemelerin taşınmasında kullanılmamaktadır. Genellikle geçici olarak taşıma amacı ile tercih edilen bu ürün, maliyet açısından da faydalar sağlar. Hışır poşet fiyatları ince bir yapıda olduğundan firmaların ekonomik olarak tercih ettiği ürünler arasındadır. Birçok firmanın üzerinde baskı olmadan sıradan bir ürün olarak sipariş verdiği bu ürünleri birçok farklı işletmede bulabilirsiniz.

Hışır Poşet İmalatçıları

Poşet ürünleri farklı mikron boyutlarında üretilebilmektedir. Bir poşetin kalınlığı milimetrik hesaplamalar ile tayin edilmektedir. Çok kalın görünse de bu ürünleri kalınlığı genellikle mikron ebatlarındadır. Yani yüzlercesi bu ürünün ancak birkaç kilogram olabilir. İnce olmasının yanı sıra şeffaf görünümlü olması da bu ürünleri diğerlerinden ayırmaktadır.

Hışır poşetürünleri çok farklı kullanım amaçlarına sahiptir. Genellikle meyve sebze reyonlarında kullanılan bu ürünün farklı amaçlar için de kullanıldığı görülmektedir. Çok ince olması nedeniyle yer kaplamaz. Ayrıca çok ince olması nedeniyle oldukça uygun olan hışır poşet fiyatları bu nedenle işletmeler tarafından da tercih edilmektedir. Ekonomik olarak öne çıkması çok talep görmesine neden olmaktadır.

Orta Boy Hışır Poşet

Çok farklı ebatları olan bu ürünlerin orta boy olanlarının ebatları genellikle 30 ile 50 santimetre aralığındadır. Standart bir kalıp olmamakla birlikte 35*25 27*49 gibi farklı ebatlarda ürünler bulunabilmektedir. Ölçek olarak orta sınıfta olan modelleri genellikle küçük eşya taşınmasında, eczane poşeti gibi kullanılabilmekle birlikte, fırınlarda biraz daha büyük ebatlı olanları tercih edilmektedir.         

Bu ürünlerde tercih edilen ebatlar genellikle firmanın beklentileri ile karşılanmaktadır. Özellikle büyük işletmeler kalıp halinde bu üründen bastırarak maliyetleri en aza indirmeye çalışmaktadırlar. Yerel işletmeler ve market ve manav gibi yerler düşünüldüğünde en çok talep gören ürünün orta boy ürünler olduğu görülmektedir. Bu açıdan da müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Hışır Poşet Fiyatları 

Bu ürünler için bir maliyet ortaya konmaya gerek duyulursa genellikle kilogram ücretlendirmenin geçerli olduğu görülür. Yani üretici firma kilogram üzerinden ücretlendirme yoluna gitmektedir. Oldukça ince boyutlarda olduğundan dolayı çok sayıda örneği bir araya getirildiğinde fazla bir ağırlık yapmamaktadır.

Maliyetinin uygun olması hışır poşet ürünlerinin firmalar tarafından talep edilmesini mümkün hale getirmiştir. Özellikle her yerde kullanılabilir olması nedeni ile de hışır poşet fiyatları çok düşük olabilmektedir. Çok sık kullanılması ve ücretinin görece az olması adım başı karşımıza çıkmasına neden olabilmektedir. Çevre kirliliği açısından çok ve özensiz kullanımı tavsiye edilmemektedir. Buna rağmen evlerde ve iş yerlerinde kullanılmış örneklerine rastlamak hala mümkün görünmektedir.

Orijinal Hışır Poşet Fiyatları

Kullanım alanları çok geniştir. Market, eczane, tekstil atölyeleri, paket servisi yapan restoran ve lokantalar, kırtasiye ürünü satan yerler ve daha birçok yerde önemli ve kullanışlı bir araçtır. Eşya taşımak, saklamak ve diğer nedenlerle bu ürün her yerde karşımıza çıktığından herhangi bir yerde ücretsiz olarak bulabilmek çok kolaydır. İşletmelere maliyetinin düşük olması aynı anda çok sayıda üretilerek kullanıma sokulmasına neden olmuştur.

Farklı tasarımları da olan bu ürünlerin el çantası şeklinde de kullanılabildiği görülebilmektedir. Birçok amaç için uygun tasarımlarda ve uygun maliyetlerde çokça üretilmektedir. Şeffaf olanları çokça tercih edilir. Ayrıca birçok renk seçeneği de mevcuttur. Özellikle beyaz renkli olanları sık kullanılabilmektedir. İnsanların meyve sebze alırken kullanılan bu ürün hafif olması, şeffaf olması nedeni ile de yoğun kullanım görmektedir. İşletmelerin müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için bu ürünün satın alması ve bunları istenilen özelliklerde ürettirebilmesi de önemlidir.

Aynı zamanda imalatçılar da talep eden firmanın beklentilerini karşılamak için seri üretim teknikleri ile gerçekleştirilmektedir. Ücret olarak ürün ücretleribirçok açıdan beklentileri karşılamaktadır. Özellikle büyük işletmelerin çok sayıda ihtiyaç duyduğu bu ürünün tonlarca üretildiği de ifade edilebilir. Son yıllarda bu sektörde önemli bir iş gücü ortaya çıkmıştır.

Siyah Hışır Poşet Fiyatları

Bu ürünün üretiminde diğer ürünlerde olduğu gibi poliüretan malzeme ile imal edilmektedir. Farklı katkı maddeleri ile poşet imalatı için çeşitlendirme yapmak mümkündür. Yine de bazı firmaların merdiven altı üretim yöntemleri daha uygun maliyetler ile üretim yapmaları söz konusu olsa da insan sağlığı açısından en sağlıklı ürünlerin tercih edilmesi uygun görülmektedir. Bu açıdan da firmalar insan sağlığına zarar vermeyecek malzemeden üretilen ürünleri daha çok tercih edilmektedir.

İnsanların eşya taşıma, saklama gibi ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan bu ürünün kullanım sıklığı hayatın vazgeçilmez bir parçası olmasına neden olmaktadır. Bunun yanında siyah beyaz kırmızı gibi farklı renkler tercih edilebilmektedir. 

Çanta gibi ürünleri de elle taşımak için sıklıkla bu ürün tercih edilmektedir.  Birçok insanın alışverişlerinde kullandığı ve insan sağlığına zarar vermeyen bu poşet ürünleri, tasarım ve görsel ögeler ile birleştirildiğinde gayet çekici hale gelmektedir. Firmalar maliyeti açısından hışır poşet fiyatları uygun olduğundan sıkça tercih edilir ve hışır poşet her yerde ve her zaman kullanılabildiğinden dolayı çokça üretimi yapılır.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz