Baskılı Poşet Çeşitlerimiz

Çeşitlerimiz arasında kargo poşeti, elbise poşeti, ayakkabı poşeti, kırtasiye poşeti gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Göz önünde bulunmayan perforeli elbise poşetleri de baskılı poşet türleri arasında en çok kullanılan ambalaj ürünlerdir. Mağazaların yanı sıra kuru temizleme şirketleri de perforeli baskılı poşetler kullanmaktadır. İnstagram, facebook ve twitter gibi popüler sosyal medya hesapları ile satış yapan şirketler kargo poşetleri ile ürünlerini Türkiye’nin dört bir köşesine göndermektedirler. Bu tür firmalar özellikle şeffaf veya beyaz zemine sahip kargo poşetleri kullanmaktadırlar.

Her Ebat Renk ve Çeşit Plastik Baskılı Poşet İmalatı

Naylon Poşetler Üretim Tesisimiz İle Firmaların ve İşletmelerin İmajını En Doğru ve En Estetik Biçimde Yansıtmak İçin Taşıma Torbaları İmal Ediyoruz. Taşınacak Olan Ürünün Şekline ve Ağırlığına Uygun İstenilen Kalınlıkta ve İncelikte  Baskı İşlemi Gerçekleştirmekteyiz.

Poşet İmalatı

Başarılı bir toptan poşet imalatı için kaliteli ham madde kullanımı en önemli unsurdur. Poşetçi poşetlerin dayanıklı olması için taşınacak ürünün ağırlığına ve yırtılmaya sebep olacak keskin ve delici kenarları hesaba katmalıdır. Buna göre toptan poşet baskı yapılırken poşetin kalınlığına ve inceliğine de dikkat etmelidir. Toptan poşetlerin baskı işleminde bir diğer dikkat edilmesi gereken husus toptan poşetlerin imalatı sırasında ham maddenin içerisinde kullanılacak olan parlatıcı (optik) ve kaydırıcı diye tabir edilen (slip) ham maddelerinin doğru oranlarda hesaplanarak kullanılmasıdır. Gereğinden fazla kullanılan optik ve slip poşetlerin hem görünümünü hem de mukavemetini etkileyecektir.

Toptan baskı işlemleri oldukça hassasiyet isteyen bir iştir, baskılı poşet imalatı gerçekleştirilirken naylon poşetlerin baskı ebatlarının gereğinden fazla büyük olması israfa sebep olabilmektedir. Aynı şekilde eğer poşetçi gereğinden fazla küçük ebatta baskı gerçekleştirecek olursa buda ürünlerin poşete sığmamasına sebep olacaktır. Tecrübeli bir poşetçi poşetlerin baskısından renginin ayarlanmasına kadar toptan baskı işlemini yakından takip etmelidir. Toptan poşetlerde baskı işlemi hata kabul etmemektedir, poşetlerin imalatı sırasında yaşanacak bir hata poşetin ham maddesinin petrol ürünü olması hasebi ile büyük maddi zararlara sebep olmaktadır. Baskılı poşetleri kullanan işletmelerin hem zaman kaybetmesine hem de müşterilerinin memnuniyetsizlik yaşamalarına sebep olabilir.

Naylon Poşetler Üretim Tesisimiz İle Firmaların ve İşletmelerin İmajını En Doğru ve En Estetik Biçimde Yansıtmak İçin Taşıma Torbaları İmal Ediyoruz. Taşınacak Olan Ürünün Şekline ve Ağırlığına Uygun İstenilen Kalınlıkta ve İncelikte  Baskı İşlemi Gerçekleştirmekteyiz.

Poşetçi İmalat Kuralları

Toptan poşetlerin imalatı için ldpe ve hdpe gibi ham maddeler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ham madde alımı poşetlerin fiyatları konusunu doğrudan etkilemektedir bu sebeple toptan alımlar gerçekleştirmekteyiz. Market ve mağazalar Ecopack Ambalaj, uygun baskılı poşet fiyatları ile naylon poşet baskı işlemleri gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin işletmelerine ait görselleri ve logoları değerlendirerek toptan baskı tasarımlarını poşetlerde fiyat farkı gözetmeden gerçekleştirmekte ve beğenilerine sunmalıdır. Gerçek bir poşetçi her zaman müşterilerine karşı açık ve şeffaf olmalıdır düsturu ile hareket etmekteyiz. Poşetçi naylon taşıma torbaları imalat için büyük bir dikkat ve disiplin gerektirdiğini bilir ve biz bu konuda gerçek tecrübenin getirdiği başarıyı ortaya koyar.

Kaliteli Üretim ! – Taşıma torbası kalitesi müşterilerimizin memnuniyeti açısından sorunsuz imalat açısından oldukça önemlidir. İyi bir poşetçi baskı kalitesinden asla ödün vermez ! Kaliteli imalat müşteri memnuniyeti demektir.

Ekonomik Üretim – yüksek miktarlarda ham madde alımının getirmiş olduğu avantaj ile müşterilerimize ekonomik toptancı fiyatları ile hizmet sunmaktayız

Hızlı ve Düzenli Üretim – poşetlerimizin (teslimat) süresi hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyor ve imalat sonrasında teslimat süremizi geciktirme meye özen gösteriyoruz.

In a randomized trial of 101 patients hospitalized with COVID-19, inhaled interferon beta increased the likelihood of recovery by day 15 compared with placebo (OR 3. No teratogenic effects of ACCURETIC were seen in studies of pregnant rats and rabbits. EPIDIOLEX was developed by GW Pharmaceuticals and will be marketed in the U أماكن بيع سياليس في الإمارات. When choosing an inhaler, one of the main considerations is how much of the drug exiting the inhaler is actually deposited in the air passages of the lungs.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz