Mağaza Poşeti 

Mağazalar ve ticari işletmeler her anı ve her noktayı reklam amacı ile kullandıklarından dolayı, mağaza poşeti ürünleri birçok önemli işletmede özel olarak hazırlanmaktadır. Özellikle kendine has renkleri ve tasarımları ile bazı mağaza poşetlerinin birer fenomene dönüştüğü unutulmamalıdır. Sosyal medya çeşitli firmaların isimleri ile anılan bir takım poşet ürünlerinin aslında bu ürünlerin birer türevi olduğu açıktır.

Firmalar tarafından reklam etkililiği açık olduğundan ve çok sayıda firma kendilerini simgeleyen mağaza poşeti ürünleri ile başarılı olduğundan dolayı bu tür ürünlerin tasarımı ve imalatı önem kazanmıştır. Müşteriler de genellikle kaliteli olarak imal edilmesinden dolayı tercih ettiği bu poşet ürünleri tekrar tekrar kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Özellikle elbiselerin taşınması sırasında kullanılan bu ürünlerin geniş ebatlı olanları daha çok tercih ediliyor. Bu ürünler genellikle çanta tarzı olduğundan dolayı insanların sonra da kullanabildikleri bir model olarak öne çıkmaktadır. Evlerde farklı amaçlar için bu ürünler kullanılabilmektedir.

Mağaza Poşeti Toptan

Mağaza ürünlerinin üretimi aşaması üretici firmaların müşteri beklentilerini dâhil etmesi ile gerçekleşmektedir.  İnsanlar aldıkları elbiseleri genellikle elde taşımak istemediklerinden mağaza poşeti kullanmaktadırlar. Bu nedenle de bu ürüne çok ihtiyaç duyulmaktadır. Mağaza sahipleri maliyetleri en aza indirmek için bu ürün için satın alma işlemini toptan olarak gerçekleştirmektedir. Maliyet açısından toptan alım her zaman maliyetleri düşürücü bir etken olarak ön plana çıkmaktadır.

Mağaza ürünlerinin taşınmasında farklı ebatlarda çanta türü bu taşıyıcılara ihtiyaç duyulur. Bu nedenle de mağaza sahipleri farklı ebatlarda seçenekler ile toptan olarak alım gerçekleştirmektedirler. Çabuk yırtılmaması için farklı mikron boyutlarında tercih edilen bu ürünlerin genellikle kaliteli ve gösterişli oldukları görülmektedir. Mağaza sahipleri üretici firma ile anlaşarak yeterli kalınlıkta ve kalitede şık ürünler imal ettirebilirler. Böylelikle müşteriler sadece aldıkları elbiseleri değil aynı zamanda mağazanın da reklamını yanında taşımaktadır. Bu açıdan bu ürünler önemli bir reklam aracı olarak da ön plana gelmektedir. Mağaza poşeti önemli bir reklam aracı olarak düşünülebilir.

Baskılı Mağaza Poşeti

Mağazalarda kullanılan bu ürün genellikle bir taşıma kolu ile birlikte imal edilmektedir. Taşıma kolu sayesinde çanta gibi kullanılabilir. Baskılı modelleri firmaların beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu tasarımlar oldukça önemli olup, özellikle sosyal medya da bazı firmaların bu ürünleri firmayı fazlası ile temsil etmektedir. Firmalar kendi istedikleri tasarımı üretici firmaya göndererek kendilerini en iyi ifade eden ürünleri elde edebilmektedirler.

Her renk ve ebatta bu üründen bulabilirsiniz.  Bu ürünler genellikle büyük ebatlarda olur. Büyük ebatlarda olanların tercih edilmesinin ana nedeni genellikle bu ürünlerle çok sayıda elbisenin ve hazır giyim ürünün taşınmasıdır. Firmalar da bu nedenle genellikle büyük ebatlarda olanlarını tercih etmektedir. İnsanların taşıma amaçları nedeni kullandığı bu ürünler sağlam olması açısından tercih sebebidir.

Mağazaların kendi reklamlarını bu taşıma araçları üzerinden gerçekleştirmeleri de önemlidir. Müşterilerin kendileri ile her yere taşıması ile firmaların isimlerini ve logolarını her yerde görebiliyoruz. Ayrıca kaliteli olduğundan evde önemli eşyaların taşınmasında yırtılma kaygısı olmadan güvenle kullanılmaktadır. Bu tür nedenlerle üreticiler bu ürünlerden bol miktarda üretebilmektedir.

Mağaza Poşet Modelleri

Mağaza için kullanılan bu ürünün modelleri farklı farklıdır. El geçmeli, yumuşak saplı modelleri olabildiği gibi, bez çantaları da modeller arasındadır. Bu modellerin çeşitli kullanım yerleri bulunmaktadır. Kolay kir tutmaması ve kolay yırtılmaması bu ürünlerden beklenen özellikler arasındadır. Ayrıca her renkten bu ürünlerden bulmak mümkündür. Bunlar mağazaların prestij yüzü ve reklam araçlarıdır.

İnsanların da severek ve benimseyerek kullandığı bu ürün modelleri grubuna bez olanları da girmektedir. Bez olan modelleri kullanışlılık açısından daha çok tercih edilir. Her ne kadar müşteriler ürün ile ilgilense de ürünü taşıdıkları şeyler de önemlidir. Ürün taşımak için tercih edilmesi bu nedenle önemlidir.

Çevremizde ve her yerde bu ürünleri görebiliriz. Şık ve prestijli olduğundan dolayı insanlar bu ürünleri rahatlıkla yanlarında taşıyabilirler. Görselliği ile ön plana çıkan bu ürünlerin kullanım alanı olarak çok geniş olması çok tercih edilmesi sonucunu ortaya çıkarmaktadır. Böylelikle birçok farklı model ortaya çıkmıştır. Modellerin genel olarak hepsine bakıldığında bir taşıma kısmının yer aldığı rahatlıkla görülebilmektedir. Farklı mağaza poşeti ürünleri bu nedenle çok tutmaktadır.

Mağaza Poşeti Fiyatları

Fiyatlandırma açısından baktığımızda ise üretici firmaların bu ürünleri düşük maliyet ile tüketicilere ulaştırdığı görülmektedir. Örnek numune üzerinden hazırlanan modeller ile çok sayıda üretim yapılabilmektedir. Üretim bandından genellikle kilogram üzerinden maliyetlendirme yapılabilmektedir. Aynı zamanda tasarım unsurları da bu ürünlerde yer bulmaktadır.

Firmalar kendilerini ifade ettiği için bu ürünlerin tasarımına ayrı bir önem verdiği bir gerçektir. Bu gerçeğin farkında olan poşet imalatı şirketleri müşterilere tasarım aşamasında da yardımcı olmaktadır. Tasarım süreçlerinde gerekli tasarım programları ile müşterilerin beklentilerini karşılayan tasarımlar gerçekleştirilebilmektedir.

Mağazalar kendi adlarını ve logolarını taşıyan estetik ve şık görünen bu ürünleri aynı zamanda müşterileri için bir promosyon ürünü olarak da kullanabilmektedir. Müşteriler bu ürünleri birer hediye ve ömürlük kullanımı olan bir eşya olarak addedebilmektedirler.

Bu tür nedenlerle ön plana çıkan ve özellikle bez modelleri ömür boyu kullanılabilen mağaza poşeti ürünleri üretici firmalarca mağazaların beklentilerini karşılayacak şekilde üretilebilmektedir. Firmamız müşterilerin her türlü beklentisini uygun maliyet ile gerçekleştirmektedir.

 Mağaza poşetleri pratik kullanımı sayesinde günlük yaşamda hemen her yerde kullanılmaktadır. Hizmet sunan tüm mağazalar, müşterilerine mağaza poşeti sunarlar. Ancak bu poşetlerin belli kriterlere sahip olması şarttır. Aksi halde mağazanın müşterileri nazarında olumsuz bir izlenim uyandırması kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle mağaza poşetlerinin bazı niteliklerle üretilmesi gerekir.

 Sağlam Malzemeden Üretim

 Mağaza poşeti dediğimizde aranılan ilk özellik dayanıklılıktır. Poşetlerin taşıma sırasında kopması, parçalanması istenmeyen bir durumdur. Buradan hareketle bir poşet, hem tutma bölümleriyle hem de gövde kısmıyla yeterli sağlamlığa sahip olmalıdır.

 Firmamız tarafından üretilen mağaza poşeti çeşitleri, ekstra dayanıklı malzemelerle elde edilmektedir. Bu poşetlerde hedeflenen özellik, uzun süreli kullanımdır. Poşet, mağazadan alındıktan sonra da farklı amaçlarla kullanıma uygun şekilde tasarlanmaktadır. Kullandığımız tüm malzemeler, piyasadaki en dayanıklı poşet malzemeleridir. Ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

 Çevre Dostu Mağaza Poşeti

 Kaliteli bir mağaza poşeti için diğer bir önemli kriter, çevre dostu olmasıdır. Poşetler genellikle plastik ve naylon içeren malzemelerden elde edilir. Bu malzemeler, doğada kendiliğinden yok olmayan, zararlı içeriklerdir. Poşet, çöpe atıldığı zaman doğada asla yok olmaz. Ve gerek çevreye gerekse doğadaki canlılara zarar verir. Kaliteli bir poşette bu tür zararlı içeriklerin bulunmaması gerekmektedir. Aşağıda mağaza poşetine bir örnek görebilirsiniz.

mağaza poşeti

 Firmamız tarafından üretilen poşetler, çevre dostudur. Üretimleri sırasında sağlıklı ve doğal malzemeler kullanılmaktadır. Bu poşetler, bir süre sonra doğada kendiliğinden yok olabilmektedir. Çevre duyarlılığına sahip olan firmamız, gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmayı görev edinmiştir.

 Poşet Tasarımında Renkli Seçenekler

 Mağazalar için tasarlanan poşetler, mağazayı temsil etmektedir. Ve aslında reklam, tanıtım çalışmalarının bir parçasıdır. Poşetin üzerinde mağazanın logosu, sloganları mutlaka olmalıdır. Ve bunlar göz alıcı, dikkat çekici şekilde poşetin üzerinde yerleştirilmelidir. Bu sayede mağazanın akılda kalıcılığı arttırılır. Ve müşteriler tarafından beğenilen poşetler üretilmiş olur.

 Firmamız bünyesinde poşetlerin tasarımı üzerinde çalışan deneyimli bir grafiker ekibi mevcuttur. Bu ekip, canlı, renkli ve kaliteli tasarımlara imza atmaktadır. Mağaza poşeti tasarımı, müşterilerimizin verdiği bilgilerle gerçekleşmektedir. Sizden alınan logo ve diğer bilgiler ekibimiz tarafından işlenmektedir. Böylelikle başarılı bir poşet tasarımı elde edilmektedir.

 Poşet üretimi hakkında daha detaylı bilgiler ve sipariş için bizi arayabilirsiniz. 05393645588

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz