Taşıma Poşeti

Taşıma Poşeti Üretim Teklifimizde Profesyonel ve Güçlü Taşıma Torbaları bulacaksınız.

Taşıma poşeti , tekstil ürünlerinin taşınmasında önemli bir rol oynamaktadır. Ürünlerin zarar görmemesini ve dış etkenlerden zarar görmeyi engeller, tekstil ürünlerinin temiz ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlar. Tekstil poşetleri, ürün ambalajının küçük ama önemli bir bileşenidir. Hangi ürünleri paketlerseniz paketleyin, ürününüz için doğru boyuttaki taşıma poşetini seçmek her zaman sizin yararınızadır. Doğru boyuttaki tekstil poşeti, ürünlerinize tam olarak uyacak ve ihtiyacınız olandan daha fazla malzeme için ödeme yapmamanızı sağlayacaktır. taşıma poşetlerinin nasıl ölçüleceğini anlamak için bu grafiği kullanın, böylece doğru bir fiyat teklifi verebilir ve doğru poşetleri alabilirsiniz.

Taşıma Poşeti Ölçümünün Temelleri

Taşıma poşeti boyutlarına bakarken, bir üreticinin çanta boyutlarını nasıl okuyacağınızı bilmek iyidir. Herhangi bir boyutta veya şekilde taşıma torbası ile çantanın genişliğinin her zaman ilk ölçüm olduğunu bilin. Taşıma torbalarının stillerine göre nasıl ölçüleceğini gösteren hızlı bir kılavuz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Taşıma Poşeti Ölçerken Dikkat Edilmesi Gereken Birkaç Husus

 • Önce ürününüzü ölçün. Hangi boyutta taşıma torbalarına ihtiyacınız olacağını düşünmeden önce, ürününüzün tam bir ölçüsünü almanız önemlidir. Bu, siparişiniz için uygun boyuttaki taşıma torbasını seçmenize yardımcı olacaktır.
 • Taşıma torbasının açılış boyutunu düşününTaşıma torbasının açılış boyutunun, ürününüzün benzersiz boyutlarına uyacak kadar geniş olduğundan her zaman emin olun.
 • Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Uzmanlara sorun! Naylon poşetleri ölçmede yeniyseniz, lütfen bu talimatların sadece bir başlangıç ​​noktası olduğunu bilin. Firmamız, tam ihtiyaçlarınız için en iyi taşıma torbası boyutunu bulmanıza yardımcı olmak için sizinle doğrudan konuşmaktan her zaman mutluluk duyar.

Tekstil Poşetleri Nasıl Üretilir?

Üflemeli Film Ekstrüzyon İşlemi

Taşıma torbası yapmanın ilk adımı, şişirilmiş film ekstrükzyon işlemidir. Bu işlemi kullanırken aşağıdakiler gerçekleşir:

 • Küçük plastik peletler (reçine adı verilir) önce kontrollü koşullar altında eriyip bükülebilir hale gelene kadar eritilir.
 • Reçine peletleri istenen esneklik seviyesine ulaştıktan sonra, sürekli bir plastik tüp oluşturmak için dairesel bir kalıp boşluğundan preslenir (ekstrüde edilir). Bu erimiş durumda, plastik tüp bir ucundan sıkıştırılır ve ardından şişirilir ve istenen bitmiş ürünün boyutuna ve kalınlığına kadar gerilir.
 • Şişirilmiş plastik balon dikey olarak bir kuleye çekilir, böylece düzleştirilmeden ve bir ruloya sarılmadan önce soğuma şansı olur.
 • Plastik bir rulo haline geldikten sonra boru, tek sarımlı örtü veya ortadan katlamalı örtü oluşturmak için kesilebilir. Çoğu zaman, plastiği taşıma torbalarına dönüştürüyoruz.

Plastik Rulolardan Taşıma Poşeti Yapımı

Şişirilmiş film ekstrüzyon işlemi tamamlandıktan sonra, bu plastik ruloları alıp aşağıdakileri yaparak tekstil poşetlerine dönüştürüyoruz:

 • Plastik boru veya kaplama ruloları, önce malzemeyi uygun uzunluğa çeken bir makineden beslenir.
 • Makine daha sonra malzemeye doğru uzunlukta bir mühür yerleştirir ve tek bir torba yapmak için keser.
 • Bu işlem daha sonra bir sipariş için ihtiyacımız olan taşıma torbası sayısına ulaşana kadar tekrarlanır.
 • Tekstil torbası için yüksek kaliteli film üretmenin sırrı, harika bir donanıma sahip olmaktır.Bir makine süreç boyunca tutarlı bir malzeme akışını ne kadar iyi sürdürebilirse, nihai ürün o kadar eşit ve kalite kontrollü olur.
 • Burada, Naylon poşet İmalatında, servo sürücü motorları kullanan modern taşıma torbası üretim makinelerini kullanıyoruz.Bu bize üretim süreci boyunca optimum kontrol ve doğruluk sağlar, bu da bir tekstil poşetini olağanüstü hale getirir ve kaliteli taşıma torbası üretmemize sebep olur.

Bir Saatte Kaç Tekstil Poşeti Yapabilirsiniz?

Çoğu üretim sürecinde olduğu gibi, duruma göre değişir. Ürettiğimiz polietilen torbaların boyutuna bağlı olarak saatte 70.000 torba üretebiliriz.

Ancak daha büyük torbalar üretiyorsak, saatte ancak 2.000 torba üretebiliriz.

Taşıma torbası üretim hızı aradığınız poşetin boyutuna ve kalınlığına göre değişir ama genel olarak çok hızlı bir işlemdir.

 Kısa teslimat süremiz sorunsuz çalışmanızı destekler ve darboğazlardan kaçınmanıza yardımcı olur. Yetkili personelimiz, taşıma torbaları  ile ilgili her türlü sorunuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz