Baskılı Poşet Çeşitleri

Aklınıza gelen her çeşit baskılı poşet çeşitlerimiz ile istediğiniz ebatlarda, renk ve modellerde üretim yapmaktayız. Türkiye’nin her bölgesinde sayısız firma ve işletme sahiplerine poşet baskı hizmeti sunmaktayız. En uygun fiyatlı baskılı poşet çeşitleri için bizimle iletişime geçebilir ve imalat ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mağaza poşeti

İstenilen her ebat, renk ve baskı çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz.

Mağaza poşeti imalatı firmaların olmazsa olmaz ambalaj ihtiyaçlarının başında yer almaktadır. Bu sebeple ekonomik ve bütçeye uygun poşet fiyatları ile mağaza poşeti siparişi verilmektedir. Tamda bu noktada kaliteli baskılı poşet ham maddesi ile ucuz poşet fiyatları ile imalat gerçekleştirmekteyiz. Mağaza poşetlerinin birçok çeşidi vardır. Sektörsel bazda kullanım alanına göre poşet baskı işlemleri gerçekleştirilmektedir. Piyasada kullanımı çok pahalı olması sebebi ile karton mağaza poşetlerinin kullanımı azalmıştır. Yine aynı şekilde bez poşetler üretilmektedir ancak pahalı olması ve her ürün için uygun olmaması sebebi ile bez mağaza poşetleri de çok tercih edilmemektedir. Piyasada kullanılan bu tür poşetler baskılı poşet sektörünün ortalama %15 ile %20’sini kapsamaktadır. Mağaza poşetlerinin diğer poşetlere göre tercih edilme sebeplerinin arasında su sızdırmazlığı da yer almaktadır. Yağmurlu havalarda plastik mağaza poşetleri ürünlerin en üst düzeyde korunmasını sağlamaktadır.

Baskılı Poşet Çeşitleri Nelerdir?

Plastik mağaza poşetlerinde ebat sorunu bulunmamaktadır. İstenilen ebatta üretim gerçekleştirilebilmektedir. Renk yelpazesi en geniş taşıma torbalarından biridir. Çeşitlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

 • İstenilen zemin renginde imalat.
 • İstenilen baskı renginde imalat.
 • Kulplu mağaza poşetleri.
 • Atlet mağaza poşetleri.
 • Kulplu mağaza poşetleri.

Market poşeti

Market poşetleri, kasap poşeti, fırın poşeti, kasap poşeti, manav poşeti gibi baskılı poşet çeşitleri alanlarında da kullanılmaktadır.

Market poşeti dünyada kullanımı ve üretimi en çok yapılan ambalaj türüdür. Tercih edilme sebeplerinden en önemlisi ince üretilebilen bir baskılı poşet türü olması ve kiloda adetinin çok çıkması sebebi ile ekonomik poşet fiyatlarına sahip olması gelmektedir. Kullanım alanı da bir o kadar fazladır. Mesela ağır olamayan eczane ürünlerinin, ilaç kutularının taşınmasında kullanılan eczane poşeti market poşeti ham maddesi ile yani diğer adı ile hışır poşet ham maddesi ile üretilmektedir.

Hışır poşet üretiminde dikkat edilmesi gereken konuların başında dayanıklılık ve mukavemet gücü gelmektedir. Ağır ve pahalı ürünlerin taşınması sırasında yaşanacak bir yırtılma hem firma sahibini zarara sokarak müşteri kaybı yaşamasına sebep olacaktır. Bazen müşterilerinde mağduriyetine de sebep olabilir. Bu sebeple baskılı poşetlerin üretiminde doğru ham madde karışımını sağlamak gerekmektedir ve kaliteye mümkün olduğunca önem verilmelidir.

 • Mukavemet ve dayanıklılık.
 • Poşet baskı renk seçenekleri.
 • Uygun poşet fiyatları.
 • İstenilen ebatta üretim.
 • Zamanında teslimat.

Kargo poşeti

Kargo poşeti üretiminde kaliteye dikkat!

Kargo poşeti üretiminde kalite en önemli unsurdur. Doğru kalitede imalatı gerçekleştirilmeyen kargo poşetleri şehirler arasındaki yolculuklarında ürünlerin zarar görmesine sebep olmaktadır. Nasıl mı ? Şöyle ki bant kısmının kaliteli üretilmemesi, doğru malzemenin kullanılmaması sebebi ile ağız kısmından açılması ile malzemelerin poşetten düşmesine sebep olmaktadır. Aynı şekilde gereğinden fazla ince üretilen kargo poşetleri de ayakkabı kutusu gibi kutuların köşelerinin yırtıcı ve delici özelliğin sebebi ile yırtılmak tadır.

Kargo poşeti baskı işlemlerinde kapak kısmının yapıştığı yerde baskı olmaması gerekir. Görselin üzerini kapatacağından dolayı bunu göz önünde bulundurmak gerekir. İstenilen ebat ve zemin renginde üretim yapabilmekteyiz. Poşet baskı renginde kargo poşetinin üzerine kalem ile yazı yazılıp yazılmayacağını hesaba katmakta fayda var. Siyah zemin rengine sahip bir poşete yazı yazmakta zorlanılabilir. Bu sebeple daha açık renklerde poşet baskı tercih edilmektedir.

 • Talebe göre baskı rengi ve modeli.
 • Talebe göre zemin baskı renkleri.
 • İstenilen ebatta üretim.
 • Zamanında teslimat.
 • Uygun poşet fiyatları.

Baskılı elbise poşeti

Baskılı elbise poşeti en çok perforeli rulo şeklinde tercih edilmektedir.

Tekstil sektöründe baskılı elbise poşeti perforeli önemli oranda tercih edilmektedir. Kuru temizleme poşeti, tekstil poşeti, abiye poşeti gibi baskılı poşet çeşitleri alanlarında ihtiyaç duyulmaktadır. Aylık olarak sipariş verilmekte ve toptan poşet alımları gerçekleştirilmektedir.

Her biri ortalama belli oranlarda kilogram ile rulo haline getirilir. Firmalar tarafından genellikle şeffaf olacak şekilde tercih edilmektedir. Nadiren süt beyaz olacak şekilde de sipariş verilmektedir. Verilen Siparişin rengi ne olursa olsun üzerine istenilen baskı rengi uygulanabilmektedir. Siparişleriniz Türkiye’nin her neresinde olursanız olun ambarlar vasıtası ile kapınıza kadar gönderilmektedir. Uygun baskılı poşet fiyatları ile üretim gerçekleştiren Ecopack Ambalaj siz değerli müşterilerimize toptan poşet hizmeti verirken bir defaya mahsus çalışmaktan ziyade ömür boyu çalışma ilkesini benimsemektedir. Bu sebeple firma sahipleri ile iletişimde kalarak herhangi bir talebi anında değerlendirerek geri dönüş sağlamaktadır.

 • İster perforeli ister düz rulo şeklinde üretim.
 • Talep edilen renkte baskı.
 • Talep edilen kontrast rengi.
 • Zamanında teslimat.
 • Kopma veya yırtılmaya karşı mukavemet.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz