Poşet İmalatı Modelleri

Kullanım alanlarına göre, ebat ve çeşitlilik açısından çok zengin bir sektör olan poşetçilikte poşet imalatı çeşitleri son yıllarda daha da gelişmiştir. Aşağıda kısa açıklamaları ile bazı çeşitlerinin bilgisini vereceğimiz poşetlerin üretimi siz müşterilerimizin memnuniyetine önem verilerek üretilmektedir.

Mağaza Poşeti

Kulplu poşet olarak da adlandırabileceğimiz mağaza poşeti genellikle giyim sektöründe tercih edilir. Daha dayanıklı ve estetik olarak üretilen bu poşetlerin kulpları sayesinde ergonomik olup kolay taşıma imkânı sağlamaktadır. Mağaza sahibi veya marka sahibi firmanın talebi doğrultusunda istenilen tasarımla üretilen bu poşetlere, iletişim bilgileri ve logo basılabilir. Mağazalarda naylon poşet dışında kağıt ve bez poşetlerde kullanılır.


Market Poşeti

Gıda sektörünün liderlik ettiği birçok alanda market poşeti tercih edilir. En çok sipariş verilen ürün denilebilir. Bu üründe olması gereken en önemli özellik yırtılmayan dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasıdır. Marketlerin müşterilerine son zamanlarda plastik poşet imalatı çeşitlerini ücret karşılığı veriyor olması, performans beklentisini de belirleyici oranda yükseltmiştir. Bu aynı zamanda üretim sürecinde daha çevre dostu ve geri dönüştürülebilen malzeme kullanımını büyük oranda artırdı. Market zinciri sahibi firmalar ile orta ve küçük ölçekli diğer firma ve işletmeler için baskılı poşet, aynı zamanda çok yaygın ve uzun süreli tanıtım yapma imkânı sağlamaktadır. En yaygın kullanım ağına sahip bu ürünlere farklı teknikler uygulanarak istenilen baskı yapılabilir.

Hışır Poşet

Marketlerin manav reyonları, bakkallar, manavlar ve fırınlar gibi işletmeler başta olmak üzere çok yaygın bir kullanım alanında hışır poşet tercih edilir. Renksiz, belirli renklerde, baskılı ve baskısız olarak çeşitlendirebiliriz. Bu poşetler genellikle ağırlıkları dikkate alınarak ücretlendirilir.


Kargo Poşeti

Kargo taşımacılığı için, kargo poşeti, taşıma süreci boyunca, ürün alıcıya teslim edilene kadar tahrip olmadan özellikle ıslanmadan taşınması için plastik poşet en uygun üründür. Firma talebi ile istenilen baskının uygulanabileceği kargo poşetleri işlevsel olabilmesi için geliştirilebilmektedir.

Böylesi yüksek kullanım alanına sahip olan ürünün çeşitliliği göz önünde bulundurulduğunda üretim talebi yapılacak poşetçi firmanın sektörsel hâkimiyeti, uzman personele sahip olması büyük önem taşımaktadır. Sahip olduğumuz poşet fabrikası ise donanımı ve makineleri ile talebe cevap verecek nitelikte olup sizlere en kaliteli hizmeti verebilecek kapasitededir. Müşteri talebi doğrultusunda hazırladığımız poşet filmi, özel makineler de gereken ürünü sağlayacak hammaddenin karıştırılması ile üretilir.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz