Ekonomik ve Kaliteli Toptan Poşet İmalatı

Türkiye’nin her bölgesine ekonomik baskılı poşet üretimi gerçekleştirmekteyiz!

Ecopack Ambalaj 2004 Yılında kurulan ve ilk kurulduğu yıllardan bu yana toptan poşet üreten ve pazarlayan bir firmadır. Poşetçilik konusunda uzman kadromuz ile, baskılı poşet, kulplu poşet, naylon poşet, mağaza poşeti, fuar poşetleri, market poşeti, sağlık sektörüne yönelik poşetler, kırtasiye poşeti, bez çanta, ve her çeşit baskılı poşet ve çantaları üretmekteyiz. Ucuz poşet fiyatları noktasında müşterilerimize ekonomik çözümler sunmaktayız.

Ecopack Ambalaj 2004 yılında toptan poşet üretim hayatına başlamış olup, daha sonra da Ecopack Ambalaj unvanını koruyarak faaliyetlerini günümüze kadar devam ettirmiştir. 14 yılı bir süredir poşet imalatı noktasında kaliteli üretimi ve uygun fiyatları ile hizmet vermektedir.
Her gün biraz daha gelişmekte olan üretim teknolojisi bakımından, uzman kadrosu ve müşteri portföyü ile sağlam adımlarla yoluna devam etmekte ve kaliteli ürünleri en düşük ekonomik fiyat politikaları ile piyasaya kazanç sağlamaya devam etmektedir. Ecopack ailesi olarak bugüne kadar kalite ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuş olan firmamız, bu prensip ile, çevre dostu, yüksek kaliteli ve dayanıklı mukavemeti yüksek baskılı poşetlere ihtiyaç duyan kuruluşlara ulaşmak suretiyle poşetçi sektöründeki payını genişletmektedir.
Aylık ortalama 150 ton pe baskılı poşet üretim kapasitesine sahip olan firmamızın neredeyse her alanda kullanılmakta olan naylon poşet üretmeye devam etmektedir.Çok çeşitli ürün yelpazesi ile müşteri taleplerine rahatlıkla cevap verebilmekte olup Türkiye’nin her bölgesine baskılı poşetlerin teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Soru Sor
0
Şehir Dışı İşletmeler
0
Şehir İçi İşletmeler
0
Çalışılan Fabrikalar
0
Hizmet Verilen Ülkeler

TOPTAN POŞET İMALATI HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Sizde Özel Müşterilerimiz Arasına Katılın

Özel Müşterilerimiz Arasında Bulunmanın Getirdiği Ayrıcalıklardan İstifade Edin

Size Özel Poşet Fiyatları

Baskılı poşet İmalatı Konusunda Uzman Kadroya Sahip Poşetçi Olarak Sizlere Ekonomik ve Kaliteli Poşet Baskı Hizmeti Sunmaya Devam Ediyoruz. Toptan poşet üretimimiz ebat veya baskı modellerine göre farklılık göstermemektedir.