Hakkımızda

2000 yılından itibaren sizlere poşet sektöründe hizmet vermekteyiz. Kaliteli referanslarımız ile beraber sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve poşet imalatı konusunda uzman kadromuz ile haftanın 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel çalışanlarımız ile her işletmeye uygun model, renk ve ebatta baskılı poşet imalatı yapmaktayız. En yeni model poşet baskı makinelerimiz sayesinde hızlı ve uygun poşet fiyatları ile üretim gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye genelinde toptan poşet denilince akla gelen ilk fabrika olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Geçmişten Bugüne Ecopack

2004 yılında ailemizden devraldığımız poşet üretim merkezimizi el birliği ile bugünlere taşıdık. Plastik ham madde ticareti sonrası poşet fabrikaları üzerinde kendimizi geliştirerek ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak baskılı poşet ihtiyacı bulunan firmaların poşet baskı ihtiyaçlarına en ucuz poşet fiyatları ile karşılık verebilir duruma geldik. Ecopack ambalaj ucuz poşet fiyatları yanı sıra poşetlerinin kalitesinden ödün vermemektedir.

Misyon

Toptan poşet üretimlerimizde müşterilerimize en ucuz poşet fiyatları ile en kaliteli hizmeti sunma üzerine kurulu prensiplerimizle firmaların poşet baskı ihtiyaçlarına en hızlı çözümü sunuyoruz.

Vizyon

Doğaya zarar vermeden geri dönüşüm plastik hammaddeleri ile üretim gerçekleştirmekteyiz. Doğada toksit oluşumuna izin vermemek için büyük hassasiyet göstermekteyiz.

Hedef

Karşılıklı güvene dayalı çalışma prensiplerimiz ile disiplinli çalışma anlayışını benimseyerek müşterilerimiz in memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Doğaya ve ekolojik yaşama saygı duymaya devam edeceğiz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız ?

Ecopack Ambalaj olarak bizim en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple poşet imalatlarımızda poşetlerimizin kalitesine dikkat etmekteyiz. Sürekli bir ticaret geliştirebilmek için müşterilerimizin güvenini kazanmaya dikkat etmekteyiz.

7 / 24 Destek Hattı

Müşterilerimizin herhangi bir talebine veya beklenmeyen olası bir hataya mahal vermemek adına sürekli iletişim halinde kalmaya dikkat etmekteyiz. Bu sebeple ister telefon ederek isterse whatsapp uygulaması aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ecopack Ambalaj Çalışma Prensipleri

  • Müşteri Memnuniyetinin Sağlanması
  • Takım Çalışması Bilinci İle Üretim
  • Baskılı poşetlerin grafik tasarımlarının özgün ve şık bir biçimde yapılması.
  • Zamanında Teslimat
  • Kaliteli Baskılı Poşet İmalatı
  • Uygun Poşet Fiyatları

En Temel Çalışma Kuralları

Firmalara Açık İmalathane

Takım Çalışması ve Senkronizasyon

Planlanmış İş Programı

Teslimat Süresine Uygunluk

Dayanıklı ve Kaliteli Poşet İmalatı

Crystal structures of ELIC formed in the presence of 10 mM GABA and 50 μM flurazepam identified a GABA-binding site at subunit interfaces at a position equivalent to the GABA-binding site in GABA A receptors (see Section 3; Spurny et al. Do not stop taking it after a week or two, even if you feel it is not helping. In adults doses over 30 mL may be divided according to patient preference Cialis Daily 5mg . Rilpivirine is a non-nucleoside reverse transcriptase inhibitor.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz