Ucuz Ama Kaliteli Poşet İyi Bir İmaj Çalışması Demektir

Naylon poşet satın almak isteyen işletme sahiplerinin bu taleplerini karşılarken aynı zamanda kaliteli poşet almak istediklerini de bilinmektedir. Birçok poşet imalatçısı firma naylon poşet üretirken aynı zamanda bu poşetlerin yüksek bir kalitede olmasını sağlamamaktadırlar.

 Maliyet hesaplamalarında ve kar zarar hesaplamalarında kendi kar yapılarını en üst düzeyde tutmaya çalışan poşet üreticisi firmalar, kardan feragat etmek yerine ürün kalitesinden feragat etmekte ve bu nedenle de naylon toptan poşet üretirken bu poşetlerin kalitesini ihmal etmektedirler.

 Düşük Kalite Genelleştirilmiş Olumsuz Algı Transferine Neden Olmaktadır

 Karını üst düzeyde tutmaya çalışan ve kaliteden vazgeçen bu firmaların ürettiği poşetler, işletmelere girdiğinde ise haliyle müşterilerin elinde kalmaktadırlar. Çok hafif yüklerde bile anında yırtılan ve parçalanan bu poşetlerle herhangi bir yükün taşınması mümkün olmamaktadır. Ucuz ama kalitesiz bu poşetlerle yapılan satışlar müşteri kaybına bile neden olabilmektedir.

 Marketlerde veya diğer işyerlerinde kullanılan dayanıksız naylon poşetler işletmelerin sattığı diğer ürünlerin de kalitesiz olduğu algısını oluşturmakta ve işletmeye karşı genel bir olumsuz düşünce içine girilmesine neden olmaktadır.

 Olumlu marka imajı ve kurum kimliğinin nasıl ki müşterilerin ürün algısına da tesir ediyor ve bir şemsiye marka algısı oluşturuyor ise olumsuz algı ve düşüncelerin de diğer hizmet ve ürünlere sirayet etmesi ve benzer düşünceler oluşturması kaçınılmaz olmaktadır.

 Bu nedenle marketler veya diğer işletmeler naylon poşet talep ederken poşet imalatı yapan firmaların ürettikleri poşetlerin ucuz olmasını sağlarken hangi maliyetlerden feragat ettiklerini de çok iyi bilmelidirler. Aksi taktirde bahsettiğimiz müşteri kayıplarının işletmeleri iflasa götürecek düzeyde olması kaçınılmaz olacaktır.

 Kaliteli Ancak Naylon poşet Alınmalıdır

 Firmamız tarafından üretilen poşetler toptan olarak satılan poşetlerdir. Kg bazında ücretlendirilen poşetlerimiz tüm profesyonel çalışmalar ve iş süreçleri tamamlandıktan sonra tüm maliyetlere eksiksiz olarak katlanılmış olarak müşteri memnuniyeti düşünülerek belirlenen ücretlendirilmektedir.

 Bu sayede kaliteden taviz vermeden uygun fiyatla sattığımız poşetlerle hem müşteri memnuniyetini sağlamaktayız hem de bu memnuniyetin sayesinde kendi müşteri bağımlılığımızı oluşturmaktayız.

 Kaliteli ancak ucuz sattığımız toptan poşetlerimizle marka imajını yükseltebilir ve kurum kimliğinizin algısını olumlu yönde yerleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz