Toptan Poşet Satış Hizmet

En yaygın kullanım alanına sahip olan plastik poşet ambalaj sektörünün en rağbet gören ürünüdür. Zincir market firmaları, çeşitli ürün satışı yapan mağazalar, toptan ve perakende satış sektörünün hemen her temsilcisi ürün satışında toptan poşet ürünleri kullanmaktadır. Tüketim alanı çok fazla olan bir sarf malzemesi diyebileceğimiz toptan poşet ürünleri en uygun fiyatlar ile telefon ve internet üzerinden de kolaylıkla sipariş edilebilir. Sipariş edilen ürünlerin imalatına, poşetlerin kullanılacağı alan ve amaçları doğrultusunda müşteri firma ile birlikte karar verilir. Toptan poşetler kendi içinde çok fazla seçeneğe sahiptir.

Toptan Poşet Çeşitleri

Kullanım alanlarına göre, ebat ve çeşitlilik açısından çok zengin bir sektör olan poşet imalatı son yıllarda daha da gelişmiştir. Aşağıda kısa açıklamaları ile bazı çeşitlerinin bilgisini vereceğimiz toptan poşetlerin üretimi siz müşterilerimizin memnuniyetine önem verilerek üretilmektedir.

  • Mağaza Poşeti
  • Market Poşeti
  • Hışır Poşet
  • Kargo Poşeti
  • El Geçmeli Poşet
  • Baskılı Poşet Çeşitleri

Mağaza Poşeti

Kulplu poşet olarak da adlandırabileceğimiz mağaza poşeti genellikle giyim sektöründe tercih edilir. Daha dayanıklı ve estetik olarak üretilen bu poşetlerin kulpları sayesinde ergonomik olup kolay taşıma imkânı sağlamaktadır. Mağaza sahibi veya marka sahibi firmanın talebi doğrultusunda istenilen tasarımla üretilen bu poşetlere, iletişim bilgileri ve logo basılabilir. Mağazalarda naylon poşet dışında kağıt ve bez poşetlerde kullanılır.

Market Poşeti

Gıda sektörünün liderlik ettiği birçok alanda market poşeti tercih edilir. En çok sipariş verilen ürün denilebilir. Bu üründe olması gereken en önemli özellik yırtılmayan dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasıdır. Marketlerin müşterilerine son zamanlarda plastik poşet ürünlerini ücret karşılığı veriyor olması, performans beklentisini de belirleyici oranda yükseltmiştir. Bu aynı zamanda üretim sürecinde daha çevre dostu ve geri dönüştürülebilen malzeme kullanımını büyük oranda artırdı. Market zinciri sahibi firmalar ile orta ve küçük ölçekli diğer firma ve işletmeler için baskılı poşet, aynı zamanda çok yaygın ve uzun süreli tanıtım yapma imkânı sağlamaktadır. En yaygın kullanım ağına sahip bu ürünlere farklı teknikler uygulanarak istenilen baskı yapılabilir.

Hışır Poşet

Marketlerin manav reyonları, bakkallar, manavlar ve fırınlar gibi işletmeler başta olmak üzere çok yaygın bir kullanım alanında hışır poşet tercih edilir. Renksiz, belirli renklerde, baskılı ve baskısız olarak çeşitlendirebiliriz. Bu poşetler genellikle ağırlıkları dikkate alınarak ücretlendirilir.

Kargo Poşeti

Kargo taşımacılığı için, kargo poşeti, taşıma süreci boyunca, ürün alıcıya teslim edilene kadar tahrip olmadan özellikle ıslanmadan taşınması için plastik poşet en uygun üründür. Firma talebi ile istenilen baskının uygulanabileceği kargo poşetleri işlevsel olabilmesi için geliştirilebilmektedir.

Böylesi yüksek kullanım alanına sahip olan ürünün çeşitliliği göz önünde bulundurulduğunda üretim talebi yapılacak poşetçi firmanın sektörel hâkimiyeti, uzman personele sahip olması büyük önem taşımaktadır. Sahip olduğumuz poşet fabrikası ise donanımı ve makineleri ile talebe cevap verecek nitelikte olup sizlere en kaliteli hizmeti verebilecek kapasitededir. Müşteri talebi doğrultusunda hazırladığımız poşet filmi, özel makineler de gereken ürünü sağlayacak hammaddenin karıştırılması ile üretilir.

Poşet Üretimi

Ürün üretimi tamamlandıktan sonra talep edilen poşet baskı, baskı makineleri kullanılarak yine fabrikamızda yapılır. Bu işlem sırasında önceden varsa firmanın hazır baskı modeli kullanılır. Hazır baskı modeli bulunmadığı durumlarda müşteri firmanın kullanım alanı, hitap ettiği kitle, vermek istediği mesaj gibi içerik tespit edilerek uzman grafikçi ekibimiz tarafından tasarlanır. Bu aşamada sizlere en etkili şekilde hizmet verebiliriz. Dolaşıma sokulan her baskılı poşetin reklamınız için en ekonomik yol olduğunu tekrar ederek, siz müşterilerimizin talep ve önerilerini de dikkate alarak, kaliteli üretim yapmaktayız. Baskısız tek kullanımlık poşetler de hijyen koşullarının önemli olduğu sektörlerde oldukça fazla kullanılmaktadır.

Kalite Ve Hizmet

Toptan poşet fiyatları müşteri firmamızın üretimini talep ettiği ürünün imalatı için kullanacağımız hammaddenin kalitesi, ürünün miktarı, ebatları ve en önemlisi sipariş sürekliliği gibi kriterler doğrultusunda müşteri memnuniyeti ön görülerek belirlenir. Üretim ve satışlarımız son kanun değişikliği ile ilgili yürürlüğe giren beyanname göz önüne alınarak yapılmaktadır. Poşet imalatı yapan firmamız hızlı ve kaliteli üretim ile birlikte müşteri talep sürelerine de baskı aşamasında olduğu gibi titizlik göstermektedir. Bu sebeple Türkiye genelinde en çok tercih edilen toptan poşet imalatçısı olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz