Toptan Poşet Satın Al

Dükkanların ve marketlerin toptan poşet satın al  kampanyaları dahilinde satın alabilecekleri ilk ürünler market poşetleridir. Her müşterinin en az bir poşet kullandığı market alışverişlerinde stoklarda poşet bulundurmak ve müşterilere her zaman bu poşetlerden arz etmek önemli bir unsur olarak görülüyor. Market poşetleri telefon ve mail bağlantısı kurularak poşetçi firmalarından satın alınabilir. Genel olarak küçük ve büyük boy olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Son zamanlarda market poşetleri çok daha sağlam ve dayanıklı oluyor. Ne kadar ağırlık binerse binsin yırtılma ya da büzülme gibi olumsuz etkilerden uzak duruyor. Peynir poşetleri ise buzdolabı poşetleri ile benzer özellikler taşıyor. Peyniri alanların evlerinde çok daha uzun ömürlü olarak peyniri tüketmelerini de olanaklı hale getiriyor.

 Kulplu ve El Geçme Poşetler

El geçme baskılı poşet çeşitleri özellikle gıda ürünlerinin sağlıklı ve el değmeden konulması ve satılması için gerekli olan bir toptan poşet satın al kampanyaları piyasada uzun yıllardan beri kullanılıyor. Kullan at şeklinde olan bu ürünler de poşetçi firmaları ile iletişime geçilerek toptan bir şekilde sipariş verilebiliyor. Market sahipleri fiyat teklifi almak için isim – soy isim – firma ismi gibi kimlik bilgilerinin yanı sıra toplamda kaç adet naylon poşet ihtiyacı varsa yazmalıdır. Kulplu poşetler de birçok farklı ürünün kulpundan tutularak çok daha sağlam ve dayanıklı taşınmalarını sağlamak için kolaylaştırıcı unsurlara sahip.

Toptan Poşet Manav ve Kasap Poşetleri

Toptan poşet satın al seçenekleri içerisinde manav ve kasap poşetleri de yer alıyor. Manav ve kasap dükkanlarında nispeten daha ağır ürünler taşındığı için bu poşetler ekstra dayanıklı ve sağlam oluyor. Toplu alımlarda indirime giden poşet firmaları her türlü dükkan ve market için ideal standartlara sahip poşetlerin satışından sorumlu. Manav ve kasap diye adlandırılan işletmelerde özellikle hışır poşet tercih etmektedirler bunun yanı sıra karpuz kavun gibi ağır meyvelerin taşınabilmesi, kemik gibi kesici ve delici ürünlerde kullanabilmek için F-2 adını verdiğimiz poşet çeşitleri de tercih edilebilmektedir. Büyük ve orta ölçekli işletmelerde baskılı poşetlerin dayanıklılığı ve kalitesi büyük bir önem arz etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz