Hayatımızın her alanına girmiş olan hışır poşet, taşıma işlerinde yoğun olarak kullandığımız ürünlerdir. Bazen meyve, bazen hediyelik eşya, bazen bir poşete sığarak taşınabilecek ne varsa hepsini taşıdığımız poşetler boyutları ve kalınlıklar ile de farklılık göstermektedir.

 Kalın etli veya ince etli diyebileceğimiz türleri bulunan poşetler kullanım alanlarında da farklılaşmaktadırlar. Hışır poşet olarak tabir edilen ve ince etli olan poşetler daha küçük ve hafif gıda veya ürünlerin taşınmasında kullanılırken kalın etli ve daha büyük olan poşetler ise daha farklı ürünlerin taşınmasında kullanılmaktadırlar.

 Hışır Poşet İmalatı

 Hışır poşet, diğer adıyla manav poşeti Türkiye’de neredeyse her yere girmiş bir poşettir. Küçüklü büyüklü bütün işletmelerde kullanılan bu poşetler, kullanım yoluyla da bütün evlere ve işyerlerine ayrıca girmiş bulunmaktadırlar. Kolay kullanım özelliği bulunan, hafif ve genellikle küçük ebatlara sahip olan hışır poşetler, firmamız tarafından üretilen ve satışı yapılan baskılı poşet türleridir.

 Hışır poşet olarak poşet imalatını yaptığımız ürünleri Türkiye’nin her tarafına pazarlıyoruz. Her ne kadar hışır poşetlerin kendisi düşük kalitede ve dokuda üretilen poşet baskı çeşitleri olsa da kendi branşında en iyi kalite ve dayanıklılıkta üretilen hışır poşetleri firmamızdan satın almanız mümkündür.

 Sipariş ve Teslimat Şartlarımız Nelerdir?

 Fabrikadan halka yapılan satışlarımız internet sitemiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamızın telefon numaralarını arayarak ayrıca hışır poşet siparişi verebilirsiniz. Toptan hışır poşet satışı yaptığımız e ticaret sitemizden bu ürünlerimizi satın almak için sipariş verebilirsiniz. İnternet sitemizden kredi kartıyla ödeme yaparak sipariş verdiğiniz poşetlerin bedelini ödeyebilirsiniz.

 Firmamız tarafından satılan hışır poşetler talep edilen ağırlıkta müşterilerimize teslim edilmektedir. Talep edilmesini müteakip olarak kargo şirketine teslim edilen ürünlerimiz şehir içi ve şehir dışında bütün müşterilerimize sipariş gününü takip eden birkaç gün içinde ulaştırılmaktadır.

 Kargo şirketine paket içinde teslim edilen kusursuz ve eksiksiz market poşeti yani hışır poşetler belirttiğiniz adreslere kargo şirketinin çalışanı tarafından getirilmekte ve imza karşılığında teslim edilmektedir. Firmamız tarafından satışı yapılan hışır poşetler iade garantisi ile satılmaktadır.

 Herhangi bir kusur tespit etmeniz halinde ürünlerimizi satış sözleşmesinde belirtilen şartlar dahilinde iade edebilirsiniz.

 Kaliteli, dayanıklı ve branşındaki en iyi özelliklere sahip olan hışır poşetlerimizden alarak siz de işletmenizde güven içinde kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz