Poşetlerin İmalatı Nasıl Yapılır?

Poşetler, günümüzde en çok tercih edilen taşıma ve ambalaj için kullanılan ürünlerdir. Naylon poşet her alanda kullanılmaktadır. Poşetleri; çarşıda, pazarda, mutfakta, arabada her yerde görebilirsiniz. Hayatımızın olmazsa olmazı poşetlerin imalatı, firmamız tarafından yapılmaktadır. Poşet imalatı esnasında kullanılan malzemeler özel olarak hazırlanmaktadır. Firmamız, genellikle ambalaj için kullanılan kargo poşeti imalatı da yapmaktadır.  Firmamız poşet imalatını son teknolojik makinalar ile gerçekleştirmektedir. Firmamızda çalışan elemanlarımız, işinde profesyonel ve deneyimli kişilerdir. Firmalar ve işletmeler ekonomik faaliyetlerde bulunduklarından poşete fazla ihtiyaç duymaktadırlar. Firmamızda bir günde milyonlarca poşet üretimi yapılmaktadır. Bu işletmelerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için gece gündüz demeden özveri ile çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamak için gayret ediyoruz.

Poşet İmalatının Aşamaları

Poşet imalatı, aşama aşama belirli kurallar çerçevesinde yapılmaktadır. Poşet imalatı, incelik ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Firmamız, poşet imalatı esnasında tüm aşamaları özenle gerçekleştirmektedir. Poşet imalatı için gerekli malzemeler özel karıştırma makinalarına alınarak karıştırma işlemi yapılır. Karıştırma işleminin ve süzülme işlemi güzelce yapılmalıdır. Aksi takdirde kaliteli ve dayanıklı poşetler elde edilmesi mümkün değildir. Elemanlarımız makinada karıştırma işlemi tamamlandıktan sonra karışımı film haline getirebilmek için film makinalarına yönlendirir. Burada önemli olan konu, film makinasının kalitesidir. Film makinesinin kaliteli olması, poşetin kalitesini etkileyen faktörler arasındadır. Film makinasında poşetler, rulo haline getirilir. Rulo haline getirilen poşetler baskı için matbaa baskı makinasına yönlendirilir. Baskı işlemi, özel boyalarla müşterimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilir. Baskı işleminden sonra poşetler kesim işlemi için kesim makinelerine götürülür. Kesim makinesinde, poşetlere şekil verilerek kesimi yapılır. Kesim işleminden sonra poşetler hazırlanmış olur. Firmamız, her bir aşamayı özenle gerçekleştirmektedir. Poşetçi tabirinin tam karşılığını poşet çeşitlerimiz ile müşterimize hizmet vermekteyiz.

Poşet İmalatının Püf Noktaları

Poşet üretiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Poşetler gıdayla ve insan teni ile direk temas eden eşyalar olduğundan üretim esnasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Öncelikle imalat esnasında kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerekmektedir. Kaliteli malzeme kullanıldığında kaliteli ve sağlıklı poşetler elde edilir. Poşetlerin üretimi esnasında ısı işleminin tam ayarında olması gerekmektedir. Fazla uygulanan ısı işlemi nedeniyle poşetin yapısında bulunan bileşenlerin yapısı bozulacağından poşetin çevreye ve insana zarar vermesine sebebiyet verecektir. Ayrıca poşet baskısında kullanılan boyaların, çevreye ve insana zarar vermemesi gerekmektedir. Boya kalitesinin iyi olması poşet üzerindeki yazıların parlak ve canlı durmasını da sağlamaktadır. Firmamız, poşet imalatı esnasında tüm detaylara önem vermektedir. Kullanılan her bir malzeme kontrol edildikten sonra poşet imalatı gerçekleştirilir.

Baskılı Poşetler

Plastik poşetler, hayatımızın vazgeçilmez eşyaları olmuştur. Poşetler, baskılı ve baskısız olmak üzere iki çeşitte imal edilmektedir. Baskılı poşet, işletmelerin tanıtım ve reklam yapması için oldukça elverişlidir. Poşet üzerine işletmenin adı, adresi, logosu, telefon numarası basılmaktadır. Elden ele dolaşan ve sürekli göz önünde bulunan poşetler sayesinde en iyi tanıtım yapılabilir. Televizyon, internet gibi reklam araçları oldukça pahalıdır. Bunun yerine düşük maliyetli poşet üzerine baskı yaparak reklam ve tanıtım yapmak daha avantajlıdır. Bazı firmalar ulusal olarak hizmet verdiğinden birçok yerde işletmeleri bulunmaktadır. Bu firmalar bölgesine göre poşet üretimi yaptırarak işletmenin adresi hakkında insanların bilgi sahibi olmasını sağlamaktır. Firmamız poşet baskı işlemini tüm poşet tarzlarına yapmaktadır. Markanızın veya işletmenizin tanıtımı için toptan poşet imalatı yapmaktayız.

Toptan Poşet Siparişi Nasıl Verilir?

Birçok firma ve işletme çok fazla poşet ihtiyacı duymaktadır. Bu gibi işletmeler, ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir poşet imalatı yapan poşet fabrikası bulunan büyük bir firma ile çalışmak ister. Firmamız, profesyonel ve deneyimli elemanları ve son teknoloji makinaları ile bu gibi büyük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitededir. Firmamız mağaza poşeti, market poşeti, hışır poşet, kargo poşeti gibi her tarzda poşetin toptan üretimini yapmaktadır. Firmamızda toptan poşet imalatı yaptırdığınızda poşet fiyatlarında bir miktar indirim yapılmaktadır. Toptan poşet siparişi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca pazarda çarşıda çok fazla tercih edilen market poşeti ve hışır poşet imalatı da toplu olarak yapılmaktadır. Poşet fiyatları hakkında yetkili personelimiz sizlere bilgi verecektir. Firmamıza, telefon numaralarımızdan veya İnternet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz