Piyasada çok çeşitli kullanılabilir poşetçi imalatı plastik poşet seçenekleri bulunmaktadır. Plastikten üretilen poşetler malzemeleri daha uzun ömürlü olacak şekilde daha ağır ve daha dayanıklı torbalardır. Genellikle, torbaya ilave güç ve dayanıklılık kazandırmak ve bazen daha çekici bir görünüm elde etmek için birden fazla malzemeden üretilirler. Poşetçi vasıtasıyla alınan her torba çevresel bir etkiye sahiptir.

 Çoğu durumda yeniden kullanılabilir poşetler birkaç farklı malzemeden yapılabildiğinden,farklı fiyatlandırılabilir. İşletmeler bütçeleri için en uygun ürünü seçerek poşetlerin fiyatını kendileri belirleyebilir.

 Çevresel Etkisi Az Yeniden Kullanılabilir Poşetler

 Yaşam döngüsü bazında, hangi malzemeden yapılmış olursa olsun, baskılı poşet çeşitleri bir sefere mahsus kullanılmadıkları, tekrar tekrar kullanılabildikleri için tercih edilirler. Nihai tüketici bazında poşetlerin ücretli olarak temin edilmesi tüketicilerin söz konusu poşetleri saklamasını zorunlu kılmıştır. Bu sayede hem kullanım azalmış hem de poşetler tekrar tekrar kullanılabilir hale gelmiştir. Kullanıcı poşetin eskimesi durumunda çöp poşeti olarak kullanarak her türlü poşetleri değerlendirmektedir. Bu nedenle markalar görece daha sağlam poşetler ürettirerek üzerine markalarını bastırırlar. Böylelikle markaları her evin ve iş yerinin içerisine kolayca girer.

 Sadece Doldurun ve Boşaltın

 Poşetlerin kullanım alanı oldukça geniştir. Küçük taneli yiyeceklerin doldurulması ve boşaltılması için ideal birer seçenek olan poşet baskı ürünü ambalajlar en sevdiğiniz yöntemle özelleştirilebilecek bir çözümü bulmanızı sağlar. Poşetler aynı zamanda nem koruması sağlar.

 Özellikle yiyecek ürünlerinde nemin korunması

 yiyeceklerin küflenmesini engeller. Nem koruması bir zorunluluk olduğunda, kaplanmış plastik poşet torbalar mükemmel nem koruması sağlayabilir. Torbalar, torbanın içine veya dışına eklenebilen ilave bir filme sahiptir. Filme ek olarak, ilave nem koruması için bir astar eşlik edebilir. Kısacası poşetler istenildiği gibi özelleştirilebilir.

 Zararlılara Karşı Koruma Sağlayan Poşetçi Torbaları

Poşet imalatı ile üretilen poşetler giyim ürünlerinden yiyecek endüstrisine kadar pek çok alanda kullanılabilir. Tahıl gibi küçük taneli yiyeceklere musallat olabilecek poşetler küçük haşerelere karşı yiyecekleri korurlar. Nihai tüketicinin ürün istiflemesi durumunda da ideal bir seçenek olan poşetler her sektör için gerekli bir malzemedir.

 Markalar, işletmelerinin logosunun ve tanıtıcı diğer materyallerin bulunduğu amblemleri bastırarak markalarının tanıtımını çok uygun bir şekilde gerçekleştirebilirler. Toptan poşet alımlarında birim maliyet düştüğünden markalar internet üzerinden yapacakları siparişlerde toplu alım yapabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz