Poşetçi Ne Yapar?

İyi bir poşetçi mağaza,market,fırın ve kırtasiye gibi işletmelerin ürünlerinin taşınması için gerekli olan poşetleri kaliteli ve dayanıklı olacak bir şekilde üretebilmek çeşitli aşamalardan geçirir. Bu aşamalarda isteğe göre bir üretim meydana gelir ve firmaların poşetçi den nasıl bir baskılı poşet istedikleri taslak olarak belirtilir. Taslak aşamasından geçen modellerin baskıları çizim yapılır ve son aşama olarak karşımıza çıkar. Poşet imalatı zorlu bir iş olsa da kaliteli bir hizmet herkesin amaçları arasındadır. Üretim aşamaları belirli bir sıraya göre ilerler ve üretim kapasitesi belirlenerek üretim yapılır. Talebe göre üretilen poşetlerin teslim süresi yani (teslimat) zamanı poşetçi tarafından belirlenir. Firmalar taşınacak olan ürünü saptayarak üretimi gerçekleştirmemizi ister ve kalınlığı, ebatları ve modelleri taşınacak olan malzemeye göre belirlenir.

Poşet Baskı Aşamaları

Poşetçi için üretim aşamaları toplam da dört aşamadan oluşur. Bilgilendirme aşamasında toptan poşet baskı firmalarına poşetlerde ne taşıyacağı konusunda soru sormalıdır. Teslimat süresi hakkında gerekli bilgilendirmeleri sağlamalıdır. Üretim kapasiteleri belirlenmiş olan modellerin kalınlık ve büyüklükleri konularında karşılıklı olarak anlaşılarak tasarlanmaktadır. Bir diğer aşama tasarım aşamasıdır. Bu aşamada üretimi gerçekleştiren poşetçi firmasının grafik tasarımcısı tarafından hazırlanan taslaklar belirlenir ve bilgisayarlarda çizimini yapılır eğer kendilerine ait tasarımcıları yoksa tarafımızca kendilerine kurumlarını layığı ile temsil edecek görsel ve renklerde tasarımları hazırlanır. Grafik tasarım programları aracılığı ile görseller hazırlanır ve detaylandırma işlemleri yapılır. Üretimi yapan kişi yani poşetçi artık üretim aşamasına geçerek ham maddeleri karıştırmaya başlar. Makineler tarafından ince ayrıntılı şekilde karışım yapılarak poşetler rulo haline getirilir.

Son Aşama Müşteriye Sunulur

Rulo halinden çıkan poşetler ısı yardımı ile son şeklini alır ve paketlenmek üzere ambara gider. Ambara giden ürünler 25 kg’lik paketler halinde paketlenir. Bu paketleme sonrasında nakliye araçları ile istenilen süre zarfında müşteriye teslim edilir. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu firmamızda müşteriye teslim aşaması da poşetçi tarafından özenle yaptırılmaktadır. Kaliteli hizmeti amaçlayan firmamız sizlere kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyar. Müşterilerimiz baskılı poşetlerimizden memnun kaldığı süre içerisinde üretimimiz çalışmaya devam eder ve kaliteli poşetlerin üretimini gerçekleştirmek için kadromuzla beraber her zaman çalışmalarımızın devamını sağlamak amacıyla yoluna devam eder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz