Büyük küçük tüm işletmeler ürün satışı yapıyorsa poşetçi tarafından baskılı poşet temin etmek zorundadır. Tüketicilere pazarladıkları ürünleri poşet içerisinde veren işletmeler bu sayede markalarının da tanıtımını yaparlar.

 Poşetlerin üzerine firma logosunu ve iletişim bilgilerini yazdıran işletmeler bu sayede markalarının tanıtımını yaparlar. Poşetçi sayesinde elde edilen çantalar tasarımınızla sade veya basılabilen ve çeşitli stil, boyut ve renk seçenekleriyle yüksek kalitede, etik olarak üretilmiş poşetlere ulaşabilirsiniz. Mükemmel poşetler, çekici promosyon ürünleri arasında ilk sıradadır. Çünkü poşetlerin maliyeti diğer tüm promosyon ürünlerinden daha düşüktür. Aynı zamanda bir ihtiyaç olan poşetlerin üzerine basıldığı için çift işlev görür.

 Poşetçi Hızlı Teslimat Seçeneği

 Sipariş edeceğiniz poşetlerin adedine göre hızlı teslimat seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylelikle işletmeniz için acil ihtiyaç duyduğunuz poşetlere mağaza mağaza gezmeden ulaşabilirsiniz. Sadece poşet üretimi yapan ve bu nedenle son derece uygun poşet fiyatları ile ürünlere ulaşmanızı sağlayan poşetçilerin şirket içi baskı tesisleri, basılmış poşet ihtiyaçları konusunda müşterilere yardımcı olmak için hızlı teslimat seçenekleriyle daha fazla esnekliğe sahiptir.

 Sıcak Damgalama ve Mürekkep Baskı

 Poşetlerin üzerine basılacak olan logonun hangi şekilde işleneceği de işletmeler tarafından belirlenebilir. Sıcak damgalama ve mürekkep baskısı arasındaki en büyük fark, göreceğiniz şekildir. Sıcak damgalama, renkli bir folyonun ısıtılması ve torbaya eritilmesi işlemidir, bu size parlak bir kabartma görünümü verir. Diğer taraftan mürekkep baskısı, paketlemenizde mürekkeple basılır ve size net ve düz bir görünüm veriyor.

 Hem Güvenilir Hem Kullanışlı

 Markanızı tanıtmak için güvenilir ve kullanışlı bir ürüne mi ihtiyacınız var? Poşetçiler sizin için çalışmaya hazırlar. Ismarlama poşet çanta, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir dizi renk, stil ve boyutta gelen basit ama çok yönlü bir üründür. Poşetler dayanıklı, pratik ve işlevseldir. Yeniden kullanılabilir poşetler için daha fazla seçeneğe ihtiyacınız olursa, markete yaptığınız bir yolculuktan sonra dayanıklı ve kolay saklanabilir çeşitli boyutlar arasından tercihte bulunabilirsiniz.

 ​​​​​​​Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun,poşetlerin etkinliğinin işletmeniz için önemli olduğunun bilincinde olan poşetçiler, hizmetlerini buna göre kusursuz bir şekilde verirler. Tanıtım gücünüzü en üst düzeye çıkarmak için estetik ve bütçenize uyan uygun bir şekilde özelleştirilebilir poşetleri tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz