Poşet Üretiminin Püf Noktaları

Üretmek, ihtiyaç duyulan ürünleri bir araya getirmek ve birleştirmek suretiyle bir ürün elde etmek demektir. İktisat bilimine göre üretim, üretim araçları olarak kabul edilen sermaye, girişimci, doğal kaynaklar ve emeği bir araya getirerek, olmayan bir şeyi meydana getirmek anlamına gelmektedir. En basit bir şeyi üretirken bile dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Bu noktalar dikkate alınmadığı takdirde ya üretim hatalı olacak ya da beklenilen verimde ürünlere ulaşılamayacaktır. İnsan hayatı içerisinde büyük bir yer kaplayan ancak hiçbir zaman bu önemi göz önüne gelmeyen poşetler de bu durumdan muaf değildir. Poşet üretimi için de uyulması gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Toptan poşet imalatı ve satışı yapan firmamız, bu noktaları da dikkate alarak, sizler için en iyi ürünleri üretmek konusunda gayret göstermektedir.

 Toptan Poşet Üretimi İçin Gerekli Olan Araçlar

Poşet imalatı yapan firmamız, bu iş için gerekli olan bütün araçlara sahip olup, ihtiyaç duyduğunuz her türlü poşet ürününü sizlerin hizmetine sunmaktadır. Poşet hammaddesini karıştırmak için ihtiyaç duyulan plastik karıştırma makinesi, elde edilen karışımı rulolar haline getirmek için kullanılan plastik film rulo makinesi, poşetleri istediğiniz ebatlarda kesebilmek için faydalanılan poşet kesme makinesi, firmamızın envanterine yer alan temel araçlardan bazılarıdır. Ayrıca baskılı poşet talepleriniz için de poşet baskı makinesi bulunmaktadır. Firmamızda ortaya çıkan atıklar ise doğaya atılmamakta, var olan geri dönüşüm makinemiz sayesinde dönüştürülerek yeniden kullanılmaktadır. Tüm araç ve gereçlerimizin beyni olarak gördüğümüz personelimiz ise sizlere en iyi hizmeti verebilmek sürekli olarak kendilerini güncellemektedir. Firmamız tüm bu unsurların çatımız altında birleştirilmesi ile siz değerli müşterilerine ihtiyaç duydukları poşet ürünlerini üretmektedir.

 Neler Üretiyoruz?

Poşet fabrikaları bazen tek bir ürün üzerinde profesyonelleşirken; bazen de birden fazla ürünün üretimine odaklanmaktadır. Bir poşet fabrikası olarak, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda pek çok farklı ürün üretiyoruz. Firmamızın ürün çeşitliliği çok olmasına rağmen, üretimini yaptığımız ürünlerimizden bazıları şunlardır:

Naylon Poşet: Kalite olarak market poşetlerinin biraz daha gerisinde bulunan naylon poşet, müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin başında yer almaktadır. Naylon poşetler, aynı zamanda plastik poşet olarak da adlandırılmaktadır.

Market Poşeti: Üzerinde genel olarak market adı ve logosu bulunan market poşeti, büyük ve küçük marketler için imalatını yaptığımız ürünlerden biridir.

Baskılı Poşet: Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda poşet baskı makinesi kullanılarak üretilen bu poşetler, kurumsal kimliklerine önem veren markaların tercihleri arasında yer alıyor.

Hışır Poşet: Daha çok marketlerin sebze ve şarküteri reyonlarında kullanılan hışır poşet, şeffaf ve ince nitelikli bir ürünümüzdür.

Mağaza Poşeti: Genelde giyim ya da teknoloji mağazalarının tercihi olan mağaza poşeti; kalın plastik, kalın kâğıt ya da karton gibi maddelerden üretilmektedir.

Kargo Poşeti: Adından da anlaşılacağı üzere kargo şirketleri tarafından kullanılan kargo poşeti, görece daha kalın, kulpsuz ve yatay olarak kullanılan bir üründür.

Poşet Fiyatları

Piyasada pek çok poşet üreten firma bulunmaktadır. Ve hepsinin müşterilerine sunduğu fiyatlar farklılık göstermektedir. Firmamız sizler için en kaliteli ve doğa dostu malzemeleri kullanarak ürettiği poşetleri,  uygun fiyat ile sizlere ulaştırmanın gayreti içerisindedir. Firmamızın poşet fiyatları, piyasadaki markaların çoğuna göre oldukça uygun ve tercih edilebilir durumdadır. Ayrıca müşterilerimizin ürünlerimize her zaman ulaşabilecekleri toptan poşetçi ağımız ve uygun ödeme yöntemlerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Siz de uygun fiyata kaliteli poşet satın almak istiyorsanız, firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Sosyal Sorumluluk Sahibiyiz

Poşet üretmek, yalnızca kâr elde etmek için yaptığımız bir uğraş değildir. Bunu yaparken topluma hizmet etmek ve çevreyi korumak gibi bir görevimiz olduğunun da bilinci içerisindeyiz. Bununla bağlantılı olarak ürettiğimiz ürünlerin hiçbirinde kanserojen ya da doğaya zarar verecek herhangi bir madde kullanılmamaktadır. Ayrıca fabrikamızın atıkları ve giderleri doğaya bırakılmamaktadır. Geri dönüştürülebilir olanlar, dönüştürülerek yeniden kullanılmaktadır. Dönüştürülme imkânı olmayanlar ise atık tesislerine taşınmaktadır. Ayrıca firmamız çalışan hakları bakımından da takdir edilmesi gereken bir konumdadır. Fabrikamızda çalışan işçilerimiz bütün sosyal haklardan eksiksiz olarak yararlanmaktadır. İşlerini yaparken, hiçbir sosyal güvenlik ya da hak meselesinin zihinlerini yormasına imkân bırakmamaktayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz