Poşet Fiyatlarında Baskı Fark Ediyor Mu?

Poşet fiyatları firmalar için oldukça önemlidir. Hayatımızı kolaylaştıran poşetler, baskılı, atlet, el geçmeli ve kulplu kategorisinde üretilmektedir. Doğaya zarar vermeyen ve doğada eriyebilen hışır poşetler, bu gün AVM dünyasının en çok tercih ettiği ürünlerdir. Çevre kirliliğini olumsuz yönde etkileyen erimeyen poşetler, sağlığımızı ciddi yönde tehdit etmektedir. Poşet fiyatları kategorisinde, adet, işçilik ve hammadde fiyatları belirleyici özelliklere sahiptir.

 Baskılı ve baskısız bir şekilde satışa sunulan ürünlerimiz, isteğe uygun şekilde sipariş ediliyor. Özellikle baskılı özelliklere sahip ürünler, fiyat bakımından baskılı ürünlerden farklıdır. Dijital baskı kategorisinde istediğiniz şekilleri ve resimleri basabiliriz.

 Baskılı Poşet Fiyatları ve Perakende Fiyatları

 Baskılı özelliklere sahip özel poşetler, toptan ve perakende kategorisinde satılmaktadır. Baskılı özelliklere sahip olması ve pratik kullanım özelliğine sahip olması, bu ürünlere olan ilgiyi artırmıştır. Kilo hesabı ile satın alındığı için, adet bakımından oldukça fazla çıkabilmektedir. Adetli ürünler de oldukça hesaplıdır. Ürün satışında maliyeti düşüren ve ürün paketleme işlemini kolaylaştıran hışır poşetler, iş dünyası için profesyonel çözüm seçenekleri sunmaktadır.

baskılı poşet fiyatları

 Baskılı veya Baskısız Modeller

 Baskılı modellerin yanı sıra baskısız seçenekler de bu kategoride satın alınmaktadır. Pratik kullanım özelliğine sahip bu ürünleri, isterseniz baskısız bir şekilde satın alabilirsiniz. Reklamı ve poşeti bir araya getiren kaliteli baskılı ürün seçenekleri, özellikle büyük AVM’ler tarafından tercih edilmektedir. Tekstil dünyasında, kulplu özel baskılı modeller tercih edilmektedir. Bu ürünlerde kaliteli baskı önemlidir. Kalitesiz baskılar, kısa sürede silinmektedir ve kötü bir görünüm meydana getirmektedir.

 Türkiye’nin Her Yerine Sipariş Gönderiyoruz

 Türkiye genelinde marka haline geldiyseniz, markanızı en iyi şekilde temsil edecek baskılı poşet seçeneklerini tercih etmelisiniz. Türkiye’nin dört bir yanına ünlü markalara özel baskılı poşetlerimiz, bu kategoride profesyonel çözüm seçenekleri sunmaktadır.

 Sipariş işlemlerinde, baskılı ve baskısız ürünler farklıdır. Baskılı ürünlerde iletişim, logo ve adres gibi bilgiler tam ve eksiksiz bir şekilde verilmelidir. Profesyonel grafikerlerimiz, istediğiniz doğrultusunda çizim yapmaktadır. Baskı işlemlerinden önce son bir kontrol yapılmaktadır. Okey verdikten sonra firmamız istediğiniz adet uyarınca baskı işlemi gerçekleştirmektedir. Baskı işlemi yapılana kadar iletişim bilgileri ve adres bilgilerinde değişiklik yapabilirsiniz. Dijital baskı işleminden sonra ürün kargoyla adresinize gönderiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz