Poşet Boyutları Nasıl Ayarlanır?

Poşet kullanımı birçok farklı sektörde yaygındır. Ürünlerin taşınması için uygun boyutlarda ve dayanıklı yapıda üretilmelidir. Herhangi bir ürün satışı yapan firmaların, ürünü müşterilerine nasıl sunduğu oldukça önemlidir. Bu sunumda poşetin düzgün görünmesi kadar sağlam olması da son derece önem taşır.

Poşetin kullanılacağı marka ya da firmaya göre baskılı poşet üretilmesi seçeneği vardır. Firmamız tarafından sizler için özel olarak üretimi yapılan poşetlerin üzerine istediğiniz baskılar uygulanabilir. Bu sayede marka adınızın poşetle birlikte her yere taşınmasını sağlayabilirsiniz. Marka tanıtımı için en güzel fırsatlardan bir tanesini, baskılı poşetlerimiz sayesinde değerlendirmiş olursunuz.

Poşet Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bir poşetin boyutu ve kalınlığı fiyatını belirleyen ana unsurlardır diyebiliriz. Poşet kalın olduğunda daha sağlam olur ancak daha fazla malzeme harcanacağı için maliyeti artar. Ayrıca baskılı olması da poşet fiyatları üzerinde belirgin etkisi olan bir unsurdur.

Market poşeti, mağaza poşeti, hırdavat ürünleri poşeti ya da kargo poşeti olmasına göre büyüklük ve kalınlık değişeceği için, fiyat da değişecektir. Poşet imalatımızda firmaların ve marketlerin taleplerini karşılayacak türde poşetleri sunmaya gayret göstermekteyiz.

Poşet Kullanım Alanları

Ürün satışı yapan dükkân ya da mağazaların poşetsiz olması düşünülemez. Alınan ürünler elde taşınmaktansa poşete konularak götürüldüğünde daha rahat edilir. Özellikle market poşeti kullanımı oldukça yaygındır. Büyük küçük her market kendi logosu ya da ismi ile poşet vermektedir. Böylece marketlerin isimleri poşetleriyle birlikte dışarıda dolaşmakta ve ücretsiz olarak reklamlarını yapmaktadır.

Poşet baskı teknikleri sayesinde poşetlerin üzerine kaliteli baskılar yapılır. Çeşitli mağazalarda ve firmalarda bu baskılı poşetler kullanılabilir. Mağaza poşeti bir kere alındıktan sonra, tüketiciler tarafından farklı alanlarda kullanılmaya devam eder. Yani firmanın haberi dahi olmadan reklam çalışmaları sürer. Bu nedenle her markanın kendi adına poşet talep etmesi gerekir.

Hangi Tür Poşetler Üretilir?

Firmaların mağaza poşeti, market poşeti, kargo poşeti gibi taleplerini karşılamaktayız. Dayanıklı poşetlerimiz ile o firmanın dışarıya açılan yüzü olmaya devam etmesini sağlarız. Bir poşet ne kadar güzel durur ve dayanıklı olursa, ürün alımından sonra da tüketiciler tarafından kullanmaya devam edilir. Dayanıksız ve ince yapılı poşetler ise bir kullanım sonrasında dahi yırtılacağından doğrudan çöpe atılır.

Poşet imalatı yapan firmamızca, uygun boyutlarda poşet üretimi her zaman devam eder. Talebe göre üretime gidilir. Markaların bizden talepleri ve beklentileri bizim için çok önemlidir. İmalat çalışmalarımızı bu talepler doğrultusunda şekillendiririz.

Naylon Poşet Boyutları

Naylon poşet çeşitleri genel olarak küçük, orta ve büyük boydadır. Market poşetlerinde standart olarak orta boy seçeneği tercih edilir. Alışveriş durumuna göre fazla sayıda poşet müşterilere verilerek, ihtiyacını karşılaması sağlanır.

Farklı ürün satışlarında ise farklı boyutlara ihtiyaç duyulur. Eğer bir marka büyük boy naylon poşet talep ediyorsa, bu poşette sağlamlık özelliğini de arıyor demektir. Çünkü büyük poşetlere fazlaca ürün konulur ve poşetin bu ürünleri taşıyabilecek dayanıklılıkta olması gerekir.

Plastik Poşet Kullanım Alanları

Plastik poşet çeşitleri birçok marka tarafından kullanılır. Kullanımın rahat olması ve maliyetinin düşük olması firmaları plastik poşetlere yönlendiren etkenlerdir. Az yer kaplaması, düşük maliyetlere elde edilebiliyor olması, görsel açıdan baskılar ile zenginleştirilebilmesi gibi özellikleri ile tercih edilir.

Farklı kişilerce hışır poşet olarak da bilinen plastik poşetlerin dayanıklı yapıda olması son derece önemlidir. Firma olarak her zaman ürünlerimizin arkasında durmuşuzdur. Poşetlerin kalitesi güvencemiz altındadır.

Kargo poşeti de plastik poşet çeşitleri arasındadır. Kargo firmalarının kargolanacak ürünleri paketledikleri poşetlerin imalatını da üstlenmekteyiz. Gerekli baskılar poşetlerimizin üzerine basılır ve kargo poşeti olacak şekilde dizaynı tamamlanır.

Poşet Boyutlarının Belirlenmesi

Toptan poşet siparişi vereceğinizde öncelikle poşet boyutu konusunu bir karara bağlamış olmanız gerekir. Bu boyutlarda ana belirleyici unsur satışını yaptığınız ürünlerin boyutudur. Poşetçi firma olarak bize boyut bilgisi verirken, sizlerin de sattığınız ürünlerin boyutuna göre belirmeniz daha uygun olur.

Poşet üretimlerimizde talepleriniz doğrultusunda boyut belirler ve imalat aşamasına geçeriz. Poşet fabrikası olarak her türlü marka poşeti için çalışmalarımız özenle devam etmektedir. Satış yapan firmaların poşet edinmeden bu satışa devam etmeleri olanaksızdır. Plastik poşet kullanımının modası ise hiç geçmeyecek gibi görünmektedir. En kaliteli poşetler için bizimle çalışmanızı öneririz.

Formun Üstü

Formun Altı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz