Market Poşeti Fiyatlar

Market poşeti diye tabir edilen poşet çeşitlerinin birçok kullanım alanı bulunmaktadır.  Market poşeti hem kullanışlı olması hem de fiyatlarının daha ucuz olması nedeniyle en fazla tercih edilen poşet çeşididir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok ambalaj ürün üretimi yapılmaktadır. Ancak plastik poşet, her zaman en fazla tercih edilen ambalaj ürünleri olmuştur. Firmamız, birçok firma, işletme ve bireysel müşterilerimiz için birbirinden farklı tarzlarda poşet imalatı yapmaktadır. İnsan yaşamını kolaylaştıran poşetlerin oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. İşletmelerin kullanım alanlarına göre çok fazla poşet ihtiyacı bulunmaktadır. Bu ihtiyaçları karşılamak adına firmamız güvencesiyle üretilen poşetler, müşterilerimize birçok alanda ekonomik ve pratik çözümler sunmaktadır. Firmamız oldukça köklü ve bu işin ehli olduğundan çevreye zarar vermeyen poşet üretimi yapmaktadır. Ayrıca poşet fiyatları konusunda müşterilerine en iyi teklifi sunmaktadır. Pek çok sahada hizmet veren firmamız, poşet imalatı yapan profesyonel kadromuzla maksimum kalitede dayanıklılık ve hijyen sunmaktadır.

Market Poşetlerinin Baskılı Olmasının Firma Açısından Önemi

Market poşeti yalnızca marketlerde kullanılan poşet çeşitleri değildir. Market poşeti diğer bir adıyla atlet poşetlerin, birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Firmalar ve işletmeler, gün içerisinde çok fazla market poşeti kullanmaktadır. Elden ele dolaşan ve sürekli göz önünde bulunan market poşetlerinin firmalara ve işletmelere sağladığı en önemli avantajlardan biriside üzerine baskı yapılabilmesidir. Firmamızda özel matbaa basım makinaları ile market poşeti üzerine baskı yapmaktayız. Bu sayede işletmelere reklam ve tanıtım yapma olanağı sunulmaktadır. İşletmenizin adını, telefon numarasını, adresini poşet üzerine baskı yapabiliriz. Poşetler en ucuz reklam ve tanıtım aracıdır. Diğer reklam ve tanıtım araçları hem çok pahalıdır, hem de sürekli göz önünde bulunan poşetler kadar etkili değildir. Poşet üzerine yaptığımız boyalar, birinci kalite ürünlerdir. Müşterinizin istediği renklerde ve şekillerde poşet tasarımı yapılmaktadır. Poşet baskı işlemini market poşeti yanında kargo poşeti, mağaza poşeti, hışır poşet gibi istenilen her poşet üzerine yapmaktayız. Ayrıca firmamız promosyon poşet imalatı da yapmaktadır. Endüstriyel ve ticari amaçlı kullanıma özel istenilen ebatlardaki poşetler üzerine de baskı yapılmaktadır.

Market Poşeti Çeşitleri

Marketler, satış işlemleri gerçekleştirdiklerinde sattıkları ürünlerin ambalajlanmasında ve müşteriye teslim edilmesinde olmazsa olmaz yardımcıları market poşetleridir. Kullanım amacına göre birçok poşet türü bulunmaktadır. Naylon poşet; Baskılı-baskısız, takviyeli, atlet, kâğıt vb. olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Marketlerde ise kullanım amacına göre baskılı poşetler ve baskısız poşetler kullanılmaktadır. Baskılı poşet üzerinde, marketin talebine göre poşet fabrikası özel üretim tesislerinde özel baskı makineleri ile market adı, marketin tanınmasını sağlayan özel rengi, adres ve iletişim bilgileri, logo, e-mail bilgilerinin basımı yapılmaktadır. Bu poşetler gayet dayanıklı olup, belirli ağırlıkları rahatlıkla taşıyabilecek nitelikte üretilmektedir. Mağaza poşeti üretiminde de baskı yöntemi uygulanmaktadır. Poşet baskı ile işletmeler, reklam yaparak geniş kitlelere ulaşma imkânı elde etmektedir. Baskısız poşetler ise isminden de anlaşılacağı üzere üzerinde herhangi bir bilgi bulunmayan desensiz poşetlerdir. Baskısız market poşeti kullanım alanına göre farklı ağırlıkları taşıyabilecek özellikte çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin; düşük gramajlı ağırlıkları taşıyabilen ve ince kesitli olan poşetler, hışır poşet olarak isimlendirilmiştir. Poşet imalatı işlemlerini gerçekleştiren firmamız, talebinize göre en özel ve kaliteli baskılı ve baskısız poşet üretimini yapmaktadır.

Market Poşeti Fiyatlarını Belirleyen Etkenler

Ticari faaliyetlerde bulunan işletmeler, işleri gereği poşet olan ihtiyaçları çok fazladır. Bu yüzden toptan olarak poşet alımı yapmaktadırlar. Toptan poşet alımı yaparak, indirimli olarak satın almaktadırlar. Halk arasında poşetçi olarak tabir edilen ancak özel makineleriyle poşet imalatı yapan tesisimizde, her türlü poşet üretimi yapılmaktadır. Poşet imalatı yapılırken, firmaların talebine göre üretim gerçekleştirilmektedir. Bu taleplere göre ve istenilen türdeki poşete gör fiyatlar değişmektedir. Fiyatlar belirlenmesinde; poşetin kalitesi, poşetin ebatları, talep edilen poşetin baskılı ya da baskısız olma durumu, poşetin kalitesi, poşetin türü, özel taleplerde özel poşet üretimi, toptan satış gibi faktörler belirleyici olmaktadır. Firmamız, kalite ve ucuzluğu bir arada sunarak, taleplerinize uygun ideal poşet üretimini yapmaktadır. Yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle üretim aşamasında her detaya dikkat edilerek ve nitelikli olmak üzere yıllardır market gibi yerlerde kullanılmak üzere her türlü poşet çeşidinin üretimini gerçekleştiriyoruz. % 100 müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir. Siz değerli müşterilerimizin bizimle irtibat kurması halinde talepleriniz dikkate alınarak, kalite ve hizmet standartları yüksek olacak şekilde hizmet sunmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz