Mağaza Poşetinin Kaliteli Olmasının Önemi

Teknolojinin hayatımıza katmış olduğu pek çok farklı kullanım kolaylığı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ambalaj üretiminde kullanılan plastikler olmuştur. Bu plastikler özellikle poşet imalatın da ciddi manada hayatı kolaylaştırmaktadır. Poşet aslında polietilen malzemeden üretilen bir ambalaj ürünüdür diyebiliriz. Alışverişlerde, mağazalarda, marketlerde ve daha pek çok alanda poşet kullanımını görmek mümkündür. Fakat her bir poşet sağlık açısından ve kullanım açısından doğru bir tercih olmayabilir. Bu sebeple ürünlerinizi satın alacağınız yerlerde sizlere temin edilen poşetlerin kaliteli olması ayrıca bir önem içermektedir. Poşeti imalatı yapan pek çok firma ilgili düzenlemelerini yapsa da gerçek manada kaliteli poşeti üreten firma sayısı oldukça azdır. Firmamızda poşet üretimi konusunda oldukça başarılı bir ivme kazanmış olan doğru bir firmadır.

Mağaza Poşeti Çeşitleri

Firmamız poşet üretimi konusunda oldukça farklı seçeneklere sahiptir. Poşet fabrikası sahibi olarak bu konuda üretmiş olduğumuz poşetlerin özenli işçilikle ve sağlam bir şekilde üretilmesine özen göstermekteyiz. Bazı ürünler satılırken kullanılan poşetlerin bunlara uygun olması oldukça önemlidir. Özellikle gıda taşınacak olan poşetlerin daha farklı özelliklerde üretilmesi oldukça önemlidir. Bu alanda gıdaları direk temas edecek olan bazı poşetler bulunmaktadır. Bu poşetlerin bu amaca hizmet edecek uygunlukta üretilmesi oldukça önemlidir. Bazı dondurulmuş ürünlerin satılırken de kullanılacak olan poşetler buna uygun şekilde üretilmelidir. Örnek verecek olursak dondurma gibi soğuk gıdaların taşınması için kullanılacak olan poşetlerin farklı özelliklerde olması gerekmektedir. Bunun dışında karpuz, kavun gibi ağır ürünlerin taşınması için ise tamamen farklı poşetler kullanılacaktır. Polietilen malzemeden imal edilen poşetler farklı alanlarda kullanılacağı zaman buna uygun özelliklerde tasarlanmaktadır.

Baskılı Poşet

Bazı alanlarda kullanılan poşetlerde baskılı poşet olmasına özen gösterilmektedir. Böylelikle firmalar kendi reklamlarını ve ürün reklamları yapabilmektedirler. Daha çok baskılı poşetleri mağaza poşeti olarak kullanımını görmek mümkündür. Bunun dışında farklı firmalar kullandıkları poşetlerde logo veya resim gibi bazı içerikleri isteyebilmektedir. Ünlü firmalar kullanmış oldukları mağaza poşetlerinde hem kendilerine ait belirlenen simgesel renklerini hem de resimleri kullanabilmektedir. Bunun dışında firmanın kendine özgü logoları varsa bunları da yine poşet üzerinde görmek mümkündür.

Poşet Fiyatları

Poşet satın almak veya yaptırmak isteyenler firmamız ile iletişime geçerek bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi ve yardım alabilirler. Poşet fiyatları poşet yaptırmak isteyen pek çok kişinin merak etmiş oldukları ayrıntılar arasındadır. Poşet fiyatları istenilen poşet sayısına ve poşetin büyüklüğüne, kullanılacak olan baskılara göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız toptan poşet alımlarında da indirimler uygulamaktadır.

Hangi Alanda Hangi Tür Poşet Kullanılır

Poşetler kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir diye yazımızda bahsetmiştik. Firmamız özellikle Kargo poşeti üretimi konusunda da başarılı bir hizmet sunmaktadır. Kargo poşeti denilen poşetler kargolara dışarıdan gelebilecek herhangi zarara karşı koruma özelliğine sahip olmalıdır. Bunun dışında Kargo’nun içeriğinde ne olduğunu göstermeyecek şekilde kapatmalıdır. Ayrıca Kargo firmasının logosu ve üzerine adres yazılabilecek ayrıntıların olduğu poşetlerin üretimi yapılmaktadır. Kargo poşeti üretimi yaparken de kargoların boyutlarına göre farklı standartlarda poşet üretimi yapmaktayız.

Market Poşetlerinin Özellikleri

Poşet üretim yapan firmamız farklı olanları özgü poşetler üretmektedir. Özellikle Market poşeti üretiminde ön planda olan bir firmayız. Market poşetlerinin Türkiye’de kabul edilen rengi düz beyaz renk üzerine marketin logosu şeklinde kabul görmüştür. Bunun dışında farklı renklerde poşet kullanımını görmek de mümkündü.  Fakat genel olarak firmalar beyaz poşet tercihiyle logolarının daha görünür hale geldiğini düşünmekte ve bu rengi tercih etmektedirler. Poşetçi olarak üretilen bu her türlü ürün de kullandığımız malzemenin kaliteli olmasına özen göstermekteyiz. Plastik poşet özellikle daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Hışır Poşet

Pek çok kişi Hışır poşet kullanımı hakkında arayışına girmektedir. Hışır poşet özellikle hafif gıdaların taşınması için oldukça ince bir şekilde üretilen poşetleri verilen isimdir. Bu poşetlere herhangi bir baskı yaptırmak mümkün değildir. Yani poşet baskı yapılarak üretilen poşetler arasına Hışır poşetleri sayımız mümkün değildir. Firmamızın üretmiş olduğu bütün poşetlerde olduğu gibi Hışır poşet de kaliteyi en üst düzeyde tutabilecek bir üretim şekli izlemektedir. Toptan poşet fiyatlarımız a göre perakende fiyatlarımız farklılık gösterse de her iki alanda da müşteri memnuniyetini kazanacak uygun fiyatlar sunmaktayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz