Kurumsal Firmalara Özel Poşet Üretimi

Modern hayatta, günlük kullanımı çok yaygın olan ürünlerinden plastik poşet, kurumsal firmalar tarafından artık bir reklam aracı olarak da işlev görmektedir. Kurumsal firmaların görsel araç olarak da kullandıkları poşetler, reklam ve tanıtım bilgileri de içerir ve iletişim bilgilerini de eklemek mümkündür. Televizyon ve radyo reklam ücretlerinin çok yüksek olduğu günümüzde, mağaza poşeti ile yapılan reklamlar diğer reklam kanalları ile kıyaslanamayacak ölçüde ucuzdur.

Baskılı Poşet Kullanım Alanları

Firmaların reklam amacıyla da kullanabileceği poşetler artık başlı başına bir sektördür diyebiliriz. Ürünlerin saklanması, paketlenmesi ve taşınması için kullanılan poşetler, aynı zamanda iyi bir reklam aracıdır. Firma logosu iletişim bilgileri gibi firma tanıtım bilgilerinin de basılabildiği poşetler kurumsal firmaların sıkça kullandığı görsel araçlardandır

Kurumsal Firmalar Neden Baskılı Poşet Tercih Eder?

Standart kullanıma uygun naylon poşet çeşitlerlerinin yanı sıra baskılı poşetler de günümüzde oldukça sık karşımıza çıkar. Kurumsal süper market zincirleri market poşeti olarak farklı materyallerle çeşitli poşetler kullanmaktadır. Kurumsal firmalar farklı kalitedeki materyallerden poşet seçmektedir ve bu poşetler en ekonomik reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Uzun süre kullanıma uygun bez poşetlerin de günümüzde çevre dostu olarak nitelendirildiği için artık çok rağbet görmektedir. Firmalar çevreye duyarlı geri dönüşümü mümkün poşetleri ya da bez poşetleri tercih ederek, toplumsal konularda da duyarlı oldukları mesajını kullanıcılarına iletebilirler. Yine tek kullanımlık poşetler de çok sayıda kullanılmaktadır. Çünkü bazı ürünlerin saklanması, paketlenmesi ve dağıtımı konusunda hijyen açısından tek kullanımlık poşetler daha uygundur.

Kurumsal Firmalar İçin Baskılı Poşet İmalatı

Firmanın logosu, iletişim bilgileri gibi tanıtım aracı gibi kullanılabildikleri gibi, son zamanlarda yine kurumsal firmaların toplumsal mesaj içinde kullandıklarını söyleyebiliriz. Geri dönüşümün önemini ifade eden sosyal mesajlarda yine poşetlerde kullanılmaktadır. Mağaza, market poşetleri tek kullanımlık olabildikleri gibi kalitelerine göre çok kullanımlı da olabilirler. Bu da firma reklamının sürekli dolaşımda olduğu anlamına gelir ki bu firmalar için maliyetsiz bir reklam aracı görevi görür. Aşağıda bazı çeşitlerine yer vereceğimiz poşet çeşitleri, yine kullanım yeri ve taleplerine göre üretilebilmektedir. Kargo poşeti, kargo firmalarının tüm iletişim bilgilerinin de içerdiği özel tasarımlarıyla firmalar için oldukça işlevseldirler. Poşet baskı da yapan firmamız, ihtiyaçlarınızın karşılanması konusunda çok çeşitli seçenekler sunar. Baskılı poşet

Kurumsal Firmalarda Toptan Poşet Dizaynı

Baskılı poşet, kurumsal firmaların en çok kullandığı sarf malzemelerinden biridir. Poşet çeşitleri, yapıldıkları malzemelere göre de ayrı gruplandırılabilir. Hışır poşet genellikle unlu mamul ve manav reyonlarında kullanılmakla beraber, daha çok baskısız olarak tercih edilir. Ancak kurumsal firmalar bu poşet çeşidini de baskılı olarak talep ederlerse firmamız bu konuda da yardımcı olacaktır. Firma tanımınız için özel olarak tasarlanmış firmanıza özel logo ve görseller kullanılabileceği gibi hazır baskılı seçenekler de mevcuttur. Standart baskı da diyebileceğimiz firma adı ve iletişim bilgilerinin yazılı olduğu seçeneklerde yine talebiniz doğrultusunda firmamız tarafından karşılanabilir.

Poşet çeşitleri

  • Mağaza poşeti
  • El geçmeli
  • Baskılı
  • Saplı
  • Dijital baskılı
  • Hışır Baskılı/Baskısız
  • Özel tasarım baskılı
  • Hazır baskılı gibi çok sayıda alternatifi olan poşet çeşitleri kullanım alanına göre tercih edilmelidir.

Kurumsal firmalar farklı boy ve ebatlarda poşetler tercih edebilirler. Kendinden baskılı şık görsel seçenekleri de yine hediyelik eşyaların satışında tercih edilen poşet seçeneklerindendir. Son dönemlerde doğayı korumak için geri dönüşüme çok önem verilmektedir. Bu amaçla kurumsal firmalar farkındalık yaratmak için kâğıt ve bez poşet kullanımını da arttırmışlardır.

Kurumsal Firmalara Özel Toptan Poşet Üretimi

Poşetçi firmaların artan talepler doğrultusunda müşterilere sundukları alternatifler de çoğalmıştır. Rekabetçi fiyatlarımızla toptan poşet alımı yapabileceğiniz firmamız sizlere farklı baskı ve materyal seçenekleriyle, oldukça fazla sayıda alternatif sunar. Poşet fiyatları, talep baskı ve materyallere göre farklılık gösterecektir. Toptan yapılan alımlarda yine fiyat seçenekleri alım miktarınıza göre değişiklikler gösterebilir. Poşet imalatı yapan firmamız, taleplerinizi tam olarak karşılayabilecek teknik donanıma sahiptir. Geniş fiyat aralığı ve çeşitliliği ile firmalarınızın talebine uygun üretimler yapılabilmektedir. Poşet fabrikası hızlı ve kaliteli üretimi ile taleplerinizi size uygun sürelerde üretip sevk edilebilir hale getirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz