Kurumsal Baskılı Poşet Üretimi

Günlük hayatımızın vazgeçilmez ürünlerinden olan ve yaygın şekilde kullanılan plastik poşet, kurumsal firmalar tarafından artık bir reklam aracı olarak da işlev görmektedir. Kurumsal firmaların, müşterilerine hizmet olarak önerdikleri aynı zamanda görsel araç olarak da kullandıkları poşetlere, reklam ve tanıtım bilgileri de eklenerek ulaştığı kitle sayısı arttırılmaktadır.  Firmaların en yüksek gider kalemi olarak kabul edilen reklam, mağaza poşeti kullanımı ile büyük ölçüde ekonomi sağlamak mümkün hale gelmektedir. Bu anlamda, ürünlerin saklanması ve taşınması için kullanılan naylon poşet çeşitleri üretiminin başlı başına bir sektör haline geldiğinden bahsedebiliriz.

Neden Baskılı Poşet Tercih Edilir?

Kurumsal market zincirleri, çeşitli türde ürün sunan mağazalar, kargo şirketleri, eczaneler, bakkallar gibi örnekleri çoğaltılabilecek olan kurum ve firmalar, ürünlerini teslim ederken çoğunlukla baskılı poşet tercih ederler. Bunun en önemli sebebi,  müşterilerine sundukları ürünü taşıma kolaylığı imkânı sağlamak ile beraber logo, firma adres ve iletişim bilgilerini de geniş kitlelere duyurma olanağı sunmasıdır.  Marketler, müşterileri için baskılı, kalitesi yüksek, uzun süre kullanıma uygun market poşeti tercih ettikleri gibi kısa süreli ve tek kullanımlık poşet seçeneklerini kullanmaktadır. Burada kullanıcıların konforlu kullanımı açısından en önemli ölçüt, poşetin sağlam olmasıdır. Çevre farkındalığının günümüzde artış göstermesi ve yürürlüğe sokulan kanunlar ile ücretli hale getirilen poşet kullanımı, üretim sürecinde daha çevre dostu ve geri dönüştürülebilen malzeme kullanımını büyük oranda artırdı. Firmaların geri dönüştürülebilen poşetlere rağbet göstermeleri, konuya olan duyarlılıklarını da ifade imkânı vermekle beraber, dolaşımın sürekliliğini de sağlamaktadır.

Baskılı Poşet Çeşitleri Nelerdir?

  • Hışır poşet, çoğunlukla market, manav, fırın gibi işletmeler tarafından talep görmektedir. Tek kullanımlık baskısız üretim yapılabildiği gibi renkli, baskılı ve dayanıklı poşet imalatı da yapılmaktadır.
  • Kargo poşeti, güvenlik talebi en yüksek olan poşet çeşitlerinden biridir. Kargo firmalarının önceliği poşet içeriğinin alıcıya zarar görmemiş güvenli bir şeklide ulaşmasını sağlamaktır. Firma logosu ve içerdiği renkler ile tasarlanan poşetler, işlevsel olması için şeffaf cep, şerit bant gibi özellikler ile donatılır.
  • Mağaza poşeti çoğunlukla tekstil, ev tekstili, giyim, zücaciye vb. mağazalar tarafından müşterilerine ürün taşıma için sunulurken, firma adres bilgileri ve logosunun yayılması sağlanır. Parlak, süslü, sapı ergonomik tasarımlar, poşetin hediye verirken kullanılmasını sağlar.

Genel kullanıma sunulan poşetler çok çeşitlidir. Bu çeşitlerin yanı sıra kullanılan hammadde ve teknoloji ile kullanım süresi ve kalitesi konusunda da çeşitlilik sağlanmaktadır. Ele geçmeli poşet, el geçmeli poşet, mağaza poşeti, reklam poşeti, hışır poşet baskılı veya baskısız, yumuşak saplı poşet, saplı poşet, dijital baskılı, plastik baskılı gibi sonsuz çeşit üretimi mümkündür. Malzemenin kolay işlenebilir olması talebinize göre istediğiniz ürünü elde etme imkânı vermektedir.

Poşet Baskı Nasıl Yapılır?

Poşet baskı, istenilen kalitede hazırlanan poşet filmine matbaa tipi özel baskı makineleri kullanılarak yapılır. Bu süreçte kullanılacak olan baskı, müşteri firmanın hazır olan baskı klişesi kullanılarak yapılabileceği gibi, uzman tasarımcılarımız ile talebe yönelik grafik tasarım hizmeti de vermekteyiz. Baskı yöntemleri çeşitlilik göstermektedir, plastik, dijital baskı, ipek baskı,  flekso baskı gibi. Poşetçi firmalar olarak bizler, siz değerli müşterilerimize en geniş ürün yelpazesi ile rekabetçi bir sektör olarak hizmet sağlamaktayız. İhtiyacınıza göre ürün üretimi elde etmek için, en doğru makine ve donanıma, aynı zamanda işini ustalık ile yapan personele sahip olan bir poşet fabrikası tercih etmelisiniz.   Kurumsal poşet üretimi, müşteri firmaların ve piyasaların talepleri doğrultusunda geniş ürün yelpazesi sunularak yapılır. Baskı modelleme tasarım, slogan belirleme gibi çizim çalışmaları kendi uzman kadromuz ile firmaların talepleri doğrultusunda yapılır. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan sektörümüz karar vermeği zorlaştırsa da müşteri firmalarımıza, sundukları ürün, kullanım amacı ve iş kolu gibi bilgiler ışığında ihtiyaç duydukları en doğru seçeneği sunmaktayız. Reklam amacı ile yayılmasını istedikleri bilgi ve mesajların basılması konusunda da uzman grafik tasarımcılarımızla destek vermekteyiz. Poşet fiyatları, pek tabii ki kullanılacak ham maddenin kalitesi, istenilen ölçüler, üretimi yapılacak poşet miktarı gibi detaylar göz önünde bulundurularak belirlenir. Kurumsal firmalar ile süreklilik ve toptan poşet üretimi söz konusu olduğundan firmaya özel fiyatlandırma yapılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz