İzmir Baskılı Poşet

İzmir baskılı poşet tüketimi nedir dediğimizde Türkiye’nin en büyük ticaret ağlarından biri olan İzmir’de 4.2 milyon nüfus vardır bu sebeple İzmir baskılı poşet imalatında önde gelen şehirlerimizdendir. Bu nüfus her gün bir parakende işletmeden herhangi bir şey almakta ve bu ürünleri firmanın poşetlerinde taşımaktadır. Genel olarak kullanılan baskılı poşet tipleri işletmeler için oldukça önemlidir. Taşınacak ürüne göre poşet tipini seçmek önemli olmak ile beraber bu poşetlerin çevre dostu olması da gerekmektedir.

Çoğu insanın bildiği gibi plastik veya naylon doğada kısa sürede çözünebilen materyaller değildir. Bu bağlamda kullanılan ucuz ve kalitesiz ham maddeler sadece insan sağlığına zararlı olmayıp çevreye de zarar vermektedir. Git gide her gün dünyamızın daha çok hastalandığını düşünürseniz poşet imalatı konusunda çevreci çözümler gerektiğini anlayacaksınız.

Bu ilke ile yola çıkan Ecopack, doğa dostu baskılı poşet imalatı çözümleri ile küçük, orta ve büyük işletmelere kaliteli ve makul poşet fiyatları sunmaktadır. Markanızın reklamı ve tanınırlığı açısından sanıldığının aksine çok önemli olan baskılı poşet , tasarımı ile müşterilerin gözünde iyi izlenim bırakma gayretini de taşır. Tasarımın iyi ellerde yapılması ve kaliteli çözünürlükte basılması bu hususta gayet önemlidir.

İzmir Poşet İmalatı

İzmir gibi nüfusun fazla olduğu büyük şehirlerde firmalar arası rekabet fazla olduğu için, İzmir baskılı poşet konusunda firmaların her alan birbirinden önde olması gerektiği gibi kaliteli hizmet vermeleri de gerekmektedir. Kalitesiz baskılı poşetler ile müşterinin gözün pek iyi izlenim bırakılmadığı gibi sadece bu yüzden bir daha seçilmemeniz de olasıdır.

Kendi içinde bir çok çeşide ayrılan baskılı poşet; atlet tipi poşet ile her gün karşılaştığımız veya alışveriş yaptığımız süpermarket, mahalle bakkalları ve yapı market gibi alışveriş yerlerinde kullanılmaktadır. Yapı marketler devasa boyutlarda ve kalınlıkta baskılı poşetleri gördüğümüz gibi mahalle bakkallarında da şeffaf ve daha küçük boyutlarda olabilmektedir.

Takviyeli el geçirmeli poşet; eczane, ip satan dükkanlar, konfeksiyoncular gibi hafif ve çok fazla hacmi olmaya ürünler satmakta olan işletmeler için uygundur. Beyaz renkli olanlar genel olarak eczaneler tarafından tercih edilmekte olup küçük ebatlarda olurlar. El geçirmeli poşetler farklı farklı renk ve ebat çeşitleri ile bu alanda kullanılmaktadır.

Yumuşak saplı poşetlerde, baskılı poşet türlerinin arasında yer almakta olup daha hafif materyal taşımasında kullanılmalıdır. Sap rengi ile poşet rengi birbirinden farklı olabilmektedir.

Çevre dostu olmasının yanında kaliteli baskılı poşet üreten Ecopack, İzmir baskılı poşet kullanıcılarının kullanım tiplerine göre en kaliteli materyalleri sizin içi seçer ve poşetlerinizi üretir. Ağır ve köşeleri keskin materyallere karşı dayanıklı poşetler üreten Ecopack, taleplere göre farklı çeşitlerde ürün üretebilmektedir.

Yüksek üretim kapasitesi ile büyük işletmelerin ihtiyaçlarına karşılık vermek piyasada olmaz ise olmazdır. Günlük ihtiyaçları yüksek olan firmaların talebinin hızlı karşılanması ve kaliteli olarak yapılması önemlidir.

Baskılı poşet fiyatları ham maddelerin uğradığı ekonomik erozyondan dolayı artmıştır. Fakat bu artmaya rağmen Eco pack sizlere piyasa ortalamasının altından fiyatlar sunmaktadır. İzmir baskılı poşet talebinde Fahiş fiyatlarda kaliteden yoksun baskılı poşetler yerine, Ecopack makul fiyatı, çeşitliliği ve tasarımına yönelmekte, Ecopack ambalaj her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Doğa Dostu Baskılı Poşet Neden Önemlidir?

Günümüzde her saniye yaklaşık olarak 160 bin ve yılda ise 5 trilyon poşet kulanılmaktadır. Doğa dostu olmayan poşetlerin yaklaşık olark % 99‘u geri dönüştürülememektedir. Bu poşetler büyük çöp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz