İstanbul Baskılı Poşet

İstanbul Baskılı poşet;  hayatımızı kolaylaştıran, gün içerisinde sık sık kullandığımız ürünlerin en çok üretildiği şehrimizdir. Endüstriyel anlamda değerlendirildiğinde ise büyük kolaylık sağlayan poşetlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu poşetler arasından işletmeler ve firmalar tarafından en çok tercih edilen çeşitlerden birisi de baskılı poşet olarak karşımıza çıkmaktadır. Baskılı poşetler, ülkemizde yaygın olarak kullanılan ve ticari anlamda etkili ürünlerdir. Siz de işletmeniz için düşük maliyetli bir reklam seçeneği arıyorsanız İstanbul poşetçi firması olarak en ucuz baskılı poşet çeşitlerimiz ile her daim hizmetinizdeyiz. Peki, baskılı poşet fiyatları ne kadardır?

İstanbul Baskılı Poşet Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İstanbul baskılı poşet merkezidir ve naylon poşet olarak adlandırılan ürünler, alçak yoğunluktaki polietilen ham maddenin kullanılması ile imal edilmektedir. Orijinal granül malzeme ile makinelerde işlenerek rulo haline getirilen baskılı poşet çeşitleri, özel baskı poşet makinelerinde yine firmalara özel olarak hazırlanmaktadır. Baskı aşaması sonrasında ise poşetler talep edilen şekil ve ebatlara göre hazırlanarak paketlenmekte ve teslim edilmektedir.

Reklam poşetleri olarak da adlandırılan bu poşetlerin fiyatları ise baskılı olmaları nedeniyle genellikle yüksek olarak algılanmaktadır. Oysa düşünülenin aksine reklam baskılı poşetler, toptan temin edilmeleri nedeniyle oldukça ekonomik ürünlerdir. Bu doğrultuda orta boy bir mağaza poşetinden ortalama olarak 40 poşet satın alınabilmektedir. Ancak kâğıt ve bez poşetlerde ise aynı fiyatlara yalnızca 5-6 adet poşet alınabilmektedir. Yine İstanbul baskılı poşet fiyatlarını etkileyen birtakım faktörler bulunmaktadır. Bunlardan birkaçını şöyle sıralayabiliriz:

  • Ürünün cinsi ve rengi: Baskılı poşet fiyatlarını belirleyen en önemli faktörler arasında ürünün cinsi ve rengi gibi faktörler yer almaktadır. Çünkü baskılı poşetin üzerinde kaç renk olacağı ile poşet fiyatlandırması gerçekleştirilebilmektedir.
  • Baskı Kalitesi: Baskılı poşet fiyatları, ürünün cinsi ve renginin yanı sıra baskı kalitesine göre de değişiklik gösterir.
  • Satın Alınan Miktar: Yukarıda bahsedilenlerin yanı sıra İstanbul baskılı poşet fiyatları üzerinde etkili bir diğer faktör de satın alınan miktardır. Çünkü poşet alımlarında verilen fiyatlar toptan alım fiyatlarıdır. Bu doğrultuda düşük alımlarda birim fiyat değişiklik göstermektedir. Çok yüksek tonaj alımlarda ise özel fiyat teklifi verilebilmekte ve en ucuz baskılı poşet satın alma imkânı bulunmaktadır.

Baskılı poşet fiyatları, bazı yerlerde oldukça düşük olabilmektedir. Fakat fiyatların çok düşük olmasının belirli nedenleri bulunmaktadır. Fiyatların düşük olmasının başlıca nedenlerinden birisi üretim sırasında kullanılan hammaddenin kalitesiz olmasıdır. Yine baskı kalitesinin minimum seviyede olması gibi nedenlerle de düşük fiyatlar verilebilmektedir. Fakat bu ürünlerin içerisinden çokça kullanılamayacak durumda fireler çıkabilir. Bahsedilen bu durum ise hem işletmeniz için kötü bir seçim hem de müşterileriniz için kötü bir deneyime neden olacaktır.

Sonuç olarak İstanbul baskılı poşet alımlarınızda mümkün olduğu kadar kendisini kanıtlamış bir poşet fabrikası tercih etmelisiniz. Bu doğrultuda bizimle iletişime geçebilir kaliteyi ucuza almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz