Hışır Poşetlerin Özellikleri Nelerdir?

Alışveriş ve ticarette hışır poşet, pratik taşıma ve ekonomik poşet fiyatları imkanı sunan seçeneklerdir. Maliyet hesapları içerisinde yer alan poşetler, iş veren için her zaman ihtiyaçtır. Özellikle mağaza, market ve pazar ekonomisinde önemli bir yere sahiptir.

 Hışır Poşet Sağlıklı mı?

 İnce olmasına karşın dayanıklı olan hışır poşetler, doğada kolaylıkla eriyebilir. Sağlıklı özelliklere sahip bu ürünler, kansere neden olmamaktadır. Bu nedenle ekmek, simit ve benzeri gıdalar için oldukça güvenlidir. Ekonomik olması nedeniyle birçok sektör bu ürünleri tercih etmektedir. Tekstil, çorap, takı ve benzeri sektörlerde pratik bir çözümdür.

 Hışır Poşet Çeşitleri

 Firmamız, bu kategoride kaliteli ürün seçeneklerini bir araya getirmektedir. El geçme, atlet market, ve kulplu market hışır poşet seçenekleri bu kategoride tercih edilmektedir.

 1- El Geçme Hışır Poşet

 Atlet modellere nazaran biraz daha kalın olan bu baskılı poşet modelleri, kuru yemiş, eczane, elektrikçi ve lokumcu sektörü tarafından tercih ediliyor.

 2- Atlet Poşet

 Bu modeller, Türkiye’de en çok tercih edilen poşetlerdir. Avm, fırın, kasap, döner, simit, peynirci ve benzeri birçok sektör bu modeli tercih ediyor. Kullanım kalitesi bakımından kullanışlı olan atlet poşetler, kulp kısmı uzun olduğu için ağız kısmı biraz daha geniştir. Bu nedenle kullanımı oldukça pratiktir.

 3- Kulplu Market Poşeti

 Bu modellerde, özel baskılı seçenekler, aynı zamanda reklam özelliğine sahiptir. Kulp tasarımı sayesinde çanta gibi kullanılabilir. Pratik kullanım özelliği sayesinde market ve tekstil dünyasında tercih edilmektedir. Çanta şeklinde olduğu için estetik açıdan daha güzel bir görünüme sahiptir. Atlet ve geçmeli hışır poşetlere nazaran daha dayanıklıdır. Ayrıca hediyelik dünyasında da bu hışır poşetler tercih edilmektedir.

 Kilo Bazında Satılıyor

 Poşet dünyasında geçerli olan birim adet ve kg’dır. Hışır poşetler, diğer poşetler gibi adetli ve kilo bazında satılmaktadır. Orta derecede ağır ürünler için kullanılan ürünlerde atlet, hafif ürünler için el geçmeli ürün seçenekleri tercih edilmektedir. Pratik kullanım özelliğine sahip hışır poşetler, poşet dünyasının en çok tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu ürünler, paketleme kolaylığı sağlamanın yanı sıra reklam özelliğine de sahiptir. İletişim adresi, telefon ve firma logosu, poşetlere basılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz