FABRİKAMIZ

Poşet baskı konusunda en önemli önceliğimiz poşetçi duyarlılığı ile üretilen poşetlerimizin kalitesidir. Bir toptan poşet imalatçısı müşterilerinin memnuniyetini sağlamak ile mükelleftir. Çalışmaların devamı için olmazsa olmazımız baskılı poşetlerin kalitesinin sağlanmasıdır.
Ekonomik toptan poşet imalatını gerçekleştirebilmek için poşetçi hammadde alımlarında toplu alım gerçekleştirmelidir ve bu en önemli etkendir. Toptan poşet imalatında müşteri memnuniyetini ve kazanımlarını desteklemek için baskılı poşet hammaddesinin alımını yüklü bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamanın en önemli yollarında birisi de naylon poşet üretiminin tam zamanında gerçekleştirilmesi ve nakliyesinin de poşetçi tarafından en iyi yöntemle gerçekleştirilmesidir.

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ

Tecrübe Sahibi Poşetçi Kardeşlerimiz

“Poşetçi piyasasının 15 yıllık tecrübesi ile poşetlerin hammadde karışımını sağlayan ve baskılı poşet üretim makinasını en etkin şekilde kullanan çalışma arkadaşımızdır.”


“Poşetlerimizin üzerine baskı yapmaktan sorumlu çalışanımızdır, Klişelerin bağlanması, boyaların hazırlanması ve flekso baskı makinamızın sağlıklı bir şekilde çalışmasından sorumludur”


“İmalata alınan poşetlerin ebatlarını ve son şeklini veren ustamızdır. Kesimi tamamlanan poşetlerin paketlenmesinden ve tartılma işleminden sorumludur.”


“Baskılı poşetlerin nakliyesini sağlamaktan sorumludur, genel problemlerin çözümünde, denetleme de ve yönetimde aktif görev almaktadır”


Toptan Poşet İmalatımız İle Türkiye’nin Dört Bir Yanına Hizmet Vermekteyiz

Poşetçi sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ve işinde uzman baskılı poşet üretim kadromuz ile siz değerli müşterilerimize ekonomik ve kaliteli poşet hizmeti sağlamaktayız

Poşet Siparişlerinizde İhtiyacınız doğrultusunda poşetlerin kalınlığına, inceliğine, ebat olarak büyüklüğüne veya küçüklüğüne, baskıda kullanılmasını istediğiniz renklere ve tasarımlara siz karar verin biz üretelim. Ekonomik ve kaliteli poşet tasarım ve üretimleri ile daima hizmetinizdeyiz

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz