Baskılı Poşet Üretim 

Dünyanın poşet baskı ihtiyacını karşılamak için her geçen gün yeni baskılı poşet üretim tesisleri açılmakta ve bu sayede poşet fiyatları ucuzlama eğilimi göstermektedir.. Dünya ekonomisinin büyük bir kısmını orta ölçekli işletmeler oluşturmaktadır. Bu şirketlerin hemen hemen tamamı poşet üretim tesislerine ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple poşet üretim makineleri her geçen gün gelişmekte ve yenilenmektedir. en iyi toptan poşet imalatı bu şekilde yenilenen ve teknolojiye ayak uyduran makineler tarafından gerçekleştirilmektedir. Baskılı poşet üretim makineleri poşet fiyatlarını mimimize edecek şekilde tasarlanmaktadır.

                                                                   

Toptan Baskılı Poşet Üretimi

Toptan poşet imalatı için tecrübe sahibi ustaların mevcudiyeti poşet fabrikaları için büyük önem arz etmektedir. Tecrübe sahibi poşetçi poşetlerin ham maddelerinin karışımında hayati rol oynamaktadır. Farklı zamanlarda farklı poşet ham maddelerin doğru oranlarda karıştırılması gerekmektedir. böylelikle baskılı poşet üretim doğru bir şekilde gerçekleştirilmiş olur. Bu şekilde Poşetlerde yırtılma, delinme, kopma, topaklanma veya pütürlü hale gelme gibi sorunlar ortaya çıkmamaktadır. Poşet üretim için birkaç önemli konuya dikkat etmek gerekmektedir. Baskı esnasında renklerin doğru bir karışım ile hazırlanması, poşetlerin kesim esnasında doğru kesim oranları ile hesaplanması gibi esaslar toptan poşet imalatı yapan poşetçi için oldukça dikkat gerektiren hususlardır.

Baskılı Poşet İmalathanesi

Poşet baskı gerçekleştirilen poşet üretim tesisinin temizliği de aynı zamanda geniş ve tavanı yüksek bir yer olması gerekmektedir. Poşet baskı gerçekleştirilen ortamın toz ve toprak gibi maddelerin olduğu yerde gerçekleşmesi durumunda üretilen poşetlerin pütürlü hale gelmesine de sebep olabilmektedir. Ayrıca toptan poşet imalatı gerçekleşen ortamın geniş ve tavanı yüksek bir yer olmaması durumunda doğru sıcaklık oranını ve hava sirkülasyonunu sağlayamamış olmamız sebebi ile poşetlerimiz parlaklığını ve canlılığını yitirmektedir. Bu durum poşetçi camiası tarafından çok iyi bilinen bir durumdur. Baskılı poşet üretim gerçekleştirirken poşetlerin körüklü olarak imal edilip edilmeyeceği bilgisine sahip olmamız gerekmektedir. Körük baskılı poşetin iç hacminin ne kadar genişleyip ne kadar daralacağını belirleyen en önemli husustur. İç hacmi dar olan poşetler bazen ürünlerin sığmamasına sebep olur veya iç hacmi gereğinden büyük olan poşetler çok çirkin bir görünüme sebep olabilmektedir. Aynı şekilde fazla kalın bir market poşeti veya fazla ince mağaza poşeti de oldukça çirkin bir görüntüye sebep olabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz