Baskılı Poşet Türkiye 

Halk arasında adlandırılmış olan ve son zamanlarda yaygın hale gelen baskılı poşet Türkiye birçok firma tarafından kullanılır. Baskılı poşetler firmaların imzalarını taşıyan ürünlerdir. Bu ürünler bir çeşit tanıtım aracı gibi de kullanılır.

Baskılı poşetler ile tüketicileri ürünlerini kolayca taşıyabilir. Baskılı poşetlerin üretim aşamasında hammadde olarak polietilen kullanır. Bu ürünler orijinal granüllü hammadde ile özel üretim makinelerinde rulolar halinde üretilir.

Poşet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte arama motorlarında bu detay firmalar tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Poşetlerde yer alan baskılarda firmaların numaraları adresleri logoları sosyal medya bilgileri yer alır.

Bu durum da firmaların tanıtımına yardımcı olup tüketicilerin de firmaya daha kolay ulaşmasını sağlar.

Sizler de firmanız için baskılı poşet yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz renk ve modelde ürünü yaptırabilirsiniz.

Baskılı Poşet Çeşitleri  

Baskılı poşetlerin farklı çeşitleri mevcuttur. Atlet poşet adı verilen poşet çeşidi adından da anlaşıldığı gibi şekil olarak atlete benzer.

Bu poşetler genellikle tekstil fırın gibi yerlerde kullanılır. El geçme poşetler ise genellikle ayakkabı mağazası giyim mağazası gibi yerlerde kullanılıyor.

Baskılı poşetler kullanıldığı yerlere göre farklı boyut ve şekiller ile karşımıza çıkar.  Baskılı poşet imalatı Türkiye’nin hemen hemen her yerinde yapılır.

Firmamızda toptan ve perakende olmak üzere baskılı poşet Türkiye satışı ve imalatı yapılıyor. Sizler de firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Baskılı Poşet Firması 

Genel kapsamda baskılı poşet Türkiye  firmamız olarak sizler için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde poşet üretimi yapıyoruz. Sizin ve müşterilerinizin güvenebileceği sağlam poşetlerin önemini biliyoruz.

Bu nedenle de poşet torbalarımızın tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için güçlü ve dayanıklı olmasını sağlıyoruz. Sizler için yüzde yüze kadar mürekkep kapsamı sağlayabilir ve tasarımınızı spot renklerle ya da 4 renkli bir işlemle uyarlayabiliriz.

Tasarımınızda logonuzun ön ya da ortada olması  tamamen sizin seçiminize bağlıdır. Sizler de tasarım ekibimiz ile iletişime geçerek istediğiniz ürün için hizmet alabilirsiniz.

Neden Baskılı Poşet? 

Markalar reklamlarını yapmak için çok fazla para harcar. Ancak markalar için en iyi reklam poşetlerde yer alan reklamlardır. Markalar bu şekilde fazla fazla para harcamadan en iyi şekilde reklamlarını yapabilirler.

Otobüste ya da dolmuşta giderken insanlar ister istemez birbirlerinin taşıdıkları poşetlerin üzerindeki yazıları okur. Çünkü mağaza poşeti üzerindeki marka ve logosu insanların dikkatini çeker.

Bu sayede akılda kalıcı  bir şekilde markanın reklamı yapılmış olur. Poşet türünü boyutunu ve miktarının baskının nasıl olacağını detayları ile birlikte baskılı poşet Türkiye firmamızı ileterek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Firmamız olarak en kısa zamanda siparişinizin üretimini yapıyor ve teslim ediyoruz. Sizler de uygun fiyata üzerinde kendi markanızın olduğu baskılı poşet yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Poşet Avantajları Nelerdir? 

Baskılı poşet ile firmanızın reklamını kolay ve düşük maliyetli bir şekilde yapabilirsiniz. Kurumsal bir firma olma yönünde ilk atılacak adımlar arasında reklam gelir. Bu adımların başında açık hava reklamları vardır.

Baskılı poşet baskılı bant baskılı bez çanta baskılı tela çanta baskılı kağıt çanta gibi ürünler yaptırarak firmanızda kullandığınız takdirde müşterilerinize firmanızın büyüklüğünü ve hedeflerinizin yüksekliğini anlatmış olursunuz.

Günümüzde poşetlerin ücretli olması ile birlikte insanlar poşetleri atmıyor ve saklıyor. Baskılı poşetin poşetin insanlar tarafından defalarca kullanılabilmesi için kaliteli ve gösterişli olması gerekiyor.

Bu da size aynı poşet üzerinden tek bir maliyetle defalarca reklam yapma olanağı sağlıyor. Bu bağlamda; baskılı poşet Türkiye firması olarak kaliteli baskılı poşetleri en uygun fiyatlarla üretiyoruz.

Baskılı Mağaza Poşeti 

Baskılı mağaza poşetleri ürünlerin eve götürülmesi içi çevre dostu bir seçenek arayan tüm mağazalar için oldukça idealdir.

Genelde dik duran zemin baskılı poşet ve torbalar perakende raflarına yerleştirilecek ürünler için oldukça idealdir. Dik duran poşetler organik gıda ürünleri kahve çay kozmetik ve evcil hayvan yemi sağlıklı gıdalar be kuruyemişler gibi çeşitli ürünlerin paketlenmesi için kullanılır.

Bunun dışında giyim mağazası ayakkabı mağazası kitap kırtasiye gibi sektörlerde zemin baskılı poşetler kullanılır. Sizler de markanız için baskılı poşet yaptırmak istiyorsanız baskılı poşet Türkiye firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Zemin Baskılı Poşet Avantajları 

Zemin baskılı ve dik duran poşetlerin avantajları arasında müşterilerin ürünü daha iyi görmesini sağlar yer alır.  Bu poşetler müşterilerin ilgisini çeker ve normal plastik ambalajlara kıyasla ürün satış şansını artırır.

Ayrıca, baskılı poşet Türkiye firmamız olarak daha iyi satış için ürünlerinizi düz bir çizgi halinde paketlemenizi tavsiye ediyoruz. Zemin baskılı poşetler tüketicinin poşeti hızlı ve kolay bir şekilde açıp kapatmasını sağlayan kolay kullanımlı ürünlerdir.

Bu ürünlerin fermuarlı olanları da mevcuttur. Bu özellik ürünün daha hızlı satılması için de avantaj sağlar. Firmamızın ürünlerinizin markasına uygun renklerin olmasını sağlamak için farklı boyutlarda ve renklerde baskılı poşet imalatı mevcuttur.

Baskılı Poşet Firması 

Baskılı poşet firmaları arasında çok az sayıda firma çevre dostu seçenekler sunar. Ayrıca, baskılı poşet Türkiye firması olarak çevre dostu ürün üretmeye gayret ediyoruz.

Çevre dostu ürünün popüleritesinden dolayı birçok firma çevko ürün aradığı için giderek daha popüler hale gelen tamamen özelleştirilebilir baskılı lüks craft çantalarımız son derece idealdir. Lamine çantalar baskılı poşet üreten firmaların en çok satmış olduğu ürünler arasındadır.

Ancak laminasyon işlemi sırasında torbalarda kullanılan kaplama geri dönüştürülemez oldukları anlamına gelir. Fakat kaplanmamış lamine edilmemiş bir kraft kağıdı seçeneğine gidersiniz ve pamuklu bir halat sap stili seçerseniz çantalarınızı tamamen geri dönüştürülebilir.

Baskılı Hediye Poşeti 

Genel itibariyle baskılı poşet Türkiye ​​​​​​​firmamız olarak baskılı poşet ve baskılı çanta üretiyoruz. Özellikle hediyelik ürün satan firmalar da baskılı hışır poşetler kullanılır.

Giyim mağazaları ayakkabı mağazaları iletişim mağazaları kitap ve kırtasiye gibi ürün satışı yapan firmalar da baskılı hışır poşetler kullanılır. Eğer talep edilirse körüklü ya da körüksüz olarak imal edilir.

Baskılı hışır poşetlerin kullanım alanları alışveriş merkezleri marketler manavlar kasaplar fırınlar pastaneler olarak sıralanabilir.

Ayrıca kebapçılar lokantalar elektronik ekipman satışı yapan firmalar seyyar satıcılar ve hırdavatçılar da bu firmalara eklenebilir.

Gıda Sektöründe Baskılı Poşet  Kullanımı 

Genel kapsamda basklı poşet Türkiye firmamız tarafından gıda üreticileri ve paketleme şirketleri için talebe göre körüklü ya da körüksüz olarak baskılı poşet üretimi yapılır. Gıda sektöründe baskılı poşetler un mercimek nohut pirinç tuz şeker gibi birçok gıda için kullanılır.

Takviyeli yumuşak saplı poşetler ise daha ağır taşıma kapasitesine sahip olan ürünleri taşıma amacı ile kullanılır.

Bu poşetlerin tutma yerlerinr takviye malzemesi yapıştırılır. Poşet üzerine aynı malzemeden sap ilavesi yapıldığı için baskılı yumuşak saplı poşet olarak da adlandırılır.

Her iki poşet çeşidi de talep üzerine alttan körüklü olarak yapılabilir. Firmamız olarak istenilen ebatlarda ve ölçülerde baskılı poşet üretimi yapıyoruz. Sizler de bizimle iletişime geçerek ihtiyacınıza uygun baskılı poşet için talepte bulunabilirsiniz.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz