Baskılı Poşet Takviyeli 

Takviyeli baskılı poşet çeşitleri; genellikle plastik ve naylon malzemeden üretilen bir taşıma malzemesidir. Ancak kâğıt ve bez gibi malzemelerden de üretilebilirler. Üzerinde ait olduğu kurum, firma ya da şirketin logosunu, sloganını ve iletişim bilgilerini barındıran baskılı poşetlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Baskılı poşetler arasında en çok tercih edilenlerden birisi de takviyeli olanlarıdır. Takviyeli baskılı poşetler ise, elle tutulan yerlerine ek yapılarak imal edilen ürünlerdir. Bu sayede çok daha hacimli ve ağır malzemeler yırtılma gibi sorunlar yaşanmadan taşınabilmektedir. Genellikle mağaza ve tuhafiye gibi sektörlerde yoğun olarak kullanılan bu İstanbul baskılı poşet türünün daha pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Peki, bu poşetlerin diğer çeşitleri ve kullanım alanları nelerdir?

Takviyeli Baskılı Poşet Çeşitleri Nelerdir?

Takviyeli poşetler, özellikle de tutma ve taşıma yerlerine yerleştirilen ekstra malzeme sayesinde çok daha kullanışlı ürünlerdir. Çünkü yapılan bu takviye, tutma bölgesine sağlamlık ve güç kazandırmakta ve dayanıklılığı artırmaktadır. Yine kaliteli ürünler tasarlayan bir poşet fabrikası tarafından imal edilen poşetlerden firma ve işletmeler memnun kalmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedeni ise poşetin sağlamlığı nedeniyle müşterilerin sorun yaşamamasıdır.

Bunların yanı sıra bu İstanbul baskılı poşet türü, işletmeler için ihtiyaca göre farklı seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler; en, boy ve malzeme açısından değişmekle birlikte ortak özellikleri bulunmaktadır. Bahsedilen ortak özelliklerin başında ise tutma yerlerine ek malzeme yapıştırılarak taşıma kapasitelerinin artırılmasıdır. Yine takviyeli poşet çeşitleri arasında körüklü ve körüksüz modeller yer almaktadır.

Takviyeli Poşetlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

İstanbul baskılı poşet seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen takviyeli ve baskılı poşetlerin kullanım alanı oldukça geniştir. Mağazacılık sektöründe sıklıkla tercih edilen bu ürünler, hemen her türlü büyük ve küçük işletme için idealdir. Firmaların talepleri doğrultusunda üretimi gerçekleştirilen takviyeli poşetler, genellikle 20×30 cm ile 60×70 cm arasındaki boyutlarda üretilirler. Her iki tarafına da baskı uygulanabilen bir poşet türü olan takviyeli poşet, pek çok güvenilir ve tanınmış markanın da ilk tercihidir.

Takviyeli Poşet Fiyatları Ne Kadardır?

Takviyeli poşet çeşitlerinin üretiminde polietilen adı verilen madde kullanılmaktadır. F2 poşet olarak da bilinen bu poşetler, özel makinelerde işlenir ve rulo haline getirilir. 60 cm enindeki baskı makinelerinde işletmeler için üretimi gerçekleştirilen İstanbul baskılı poşet çeşitlerinin fiyatları ise değişiklik göstermektedir.

Poşet fiyatlarını etkileyen en temel faktörlerden birisi talep edilen poşet adedidir. Yine baskı çeşidi ve ebatlar da fiyatlar üzerinde etkilidir. Bu doğrultuda en sağlıklı olanı, kaç adet poşet ihtiyacınız olduğuna karar vererek renk ve fotoğraf kalitesi gibi unsurları değerlendirmenizin ardından fiyat bilgisi almanızdır. Eğer siz de hem kaliteli hem de en ucuz baskılı poşet imalatını gerçekleştiren bir poşet fabrikası arıyorsanız bizi tercih edebilir, kaliteli ürünler ile müşterilerinizin gözünde prestijinizi daha da artırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz