Baskılı Poşet Nereden Alınır?

Şirket ve firmalar baskılı poşet ile hizmet ve ürünlerinin reklam ve tanıtımlarına oldukça büyük önem veriyorlar. Bu nedenle reklam ve tanıtım konusunda tüm imkanlarını seferber ediyorlar. Özellikle reklam ve tanıtım konusunda en çok ilgi duyulan ve değerlendirilen yöntemlerden birisi de baskılı plastik poşet yöntemidir. Poşetlerin üzerine şirket ve firmaların amblemleri işlenerek hem poşetlerin efektif olarak kullanılmasına hem de şirket ve firmaların reklamlarının yapılmasına imkan sağlanıyor. Bu durum aynı zamanda şirket ve firmaların kurumsallaşması açısından da oldukça önemlidir. Baskılı poşet temini için bu konuda hizmet veren birçok firmadan yararlanılabiliyor. Baskılı poşet üretimi genelde şirket ve firmalara hitap ettiğinden dolayı verilecek olan siparişe göre üretim yapılıyor. Bu üretimler genellikle en az 200 Kg olacak şekilde yapılıyor. tek renk baskı ve çift renk baskı olmak üzere poşet baskı gerçekleştiriliyor.

Baskılı Poşette Olması Gerekenler

Baskılı poşetlerde olması gereken en önemli unsur çevre ve insan sağlığına uygun ve elverişli olmasıdır. Kanserojen maddelerden üretilmemesi ve doğada kendiliğinden eriyen özelliğe sahip olması gerekiyor. Baskılı poşetlerin üretimini yapan firmalar diğer firmalardan gelen taleplere göre üretecekleri baskılı poşetin boy,ebat ve kalınlık bilgilerini alarak ucuz poşet fiyatları ile üretimlerini bu doğrultuda yerine getiriyorlar. Özellikle baskılı poşet üretim merkezlerindeki poşetçi olarak görev alan kişiler üretimden sonra bu poşetlerin baskılanması için gerekli çalışmalarını yapıyorlar. Üretimden sonraki aşama matbaa aşaması olduğundan bu aşama ikinci ve önemli bir aşama olarak dikkat çekiyor. matbaa aşaması baskılı poşetlerin görünümü açısından hayati bir öneme sahip olmaktadır.

Baskılı Poşet Sipariş ve Üretim

Baskılı poşetlerin üretimi için şirket ve firmalardan poşet üretim şirketlerine verilen siparişler karşılıklı görüşmeler ile anlaşma yolu ile yerine getiriliyor. Poşetlerin üzerine üretimden sonra nasıl bir baskı yapılacağı, yapılacak olan baskılarda hangi unsurların ön plana çıkarılacağı gibi durumlar şirket ve siparişi verenler arasında yapılacak olan görüşmelerde hem fikir kalınması ile mümkün olan bir olaydır. Bu aşamadan sonra ise üretim ve üretim sonrası ise teslimat işlemleri yapılıyor. Teslimat süreleri yani ( termin ) adı verilen süre genellikle 15 gün olarak kararlaştırılmaktadır. Bunun başlıca sebeplerinden birisi herhangi bir aksama veya arıza durumunda müşteriye mahcup olmamak fikrinden ileri gelmektedir. Genellikle kararlaştırılan bu sürenin öncesinde teslimatlar gerçekleştirilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz