Baskılı Poşet Fiyatları

Baskılı Poşet fiyatları konusunda kurumsal firma ve şirketlerin hem reklamlarını hem de kurumsal kimliklerini ön plana çıkaran bir takım faktörler söz konusu. Bu faktörlerin başında da baskılı poşetler faktörü geliyor. Baskılı poşetlerin basımı şirket ve firmaların içerik ve görüntü olarak nasıl olmasını istemelerine bağlı olarak üretiliyor. Baskılı poşetlerin basımı minimum olarak 200 bin adet basılıyor. Bu sayının altında ise basımı yapılmıyor. Baskılı poşetlerin basımı için poşet üzerine nasıl bir baskı sistemi yapılacaksa bunun tasarımları basım işlemi yapılacak olan firmaya verilerek kaliteli ve profesyonel baskı makinelerinde basım işlemleri gerçekleşiyor. Basım işlemini teknolojik cihazların yapmasına bağlı olarak basım işlemleri seri bir şekilde gerçekleşiyor. Basım işleminden sonra ise poşetçi olarak görevli olanlar poşetlerin düzenlerini sağlayarak teslimat süreci için hazırlıklarını tamamlıyorlar.

Baskılı Poşet Çeşitleri

Baskılı poşetler bir firma ya da işletmenin kurumsal kimliğini ön plana çıkardığından, şirket ve firmalara ait iletişim bilgilerinin yanı sıra isimlerinin görünür bir şekilde bünyesinde barındırması ile kullanılan bir üründür. Baskılı poşetler çeşitli renkte ve ebatlarda üretilebiliyor. Kullanım alanlarına göre büyüklü küçüklü baskılı poşetler üretilerek adetleri de ebatlarına göre değişiklik gösterebiliyor.

Baskılı Poşetlerin Özellikleri

Baskılı poşet en önemli özelliği doğa ve insan sağlığına uygun bir şekilde üretilmeleridir. Özellikle doğada kendiliğinden eriyebilen özelliklere sahip olmasından dolayı kanserojen bir etkiye sahip değildir. Kolay kullanım özelliğinin yanı sıra sağlık açısından da herhangi bir sakıncasının olmaması ekonomik baskılı poşet fiyatları ile baskılı poşetlerin sıkça kullanılmasını sağlayan etkenlerin balında geliyor. Baskılı poşetler tercihe göre kalınlıkları belirlenebiliyor. Çok ince bir yapıda olmasının yanı sıra daha kalın bir içerikle de üretilebiliyor. Sağlam olmasından dolayı içine konulan malzemeler sağlıklı bir şekilde taşınabiliyor ve muhafaza edilebiliyor. Baskılı poşet üretimleri de hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek en kısa süre içerisinde teslimatları yapılıyor. Her bir paket en az 20 kilo veya 25 kilo olmak üzere paketlenmektedir. Paketler firma sahiplerinin isteği doğrultusunda da paketlenebilmektedir. Poşetlerin paketlenme işlemleri sona erdiğinde ambarlar vasıtası ile tırlara yüklenir ve adreslerine doğrudan teslim edilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz