Baskılı Poşet Fiyatları Nelerdir?

Baskılı poşet fiyatları gündelik hayatta muhafaza işlevi gören bir plastik ürünlerinin değeridir. Bakkal dükkanları, market, manav, giyim mağazaları, dürümcü dükkanları, kırtasiye gibi. Kısacası firmasını tanıtmak isteyen ve imajını oluşturmak isteyen her büyük/küçük işletmede baskılı poşet fiyatları oldukça önemlidir. Fakat genel anlamda muhafaza işlevi gören bu baskılı poşet türleri sade(reklamsız) olduklarından günümüzde pek tercih edilmemektedir. Bu poşetler sadece firma adını tanıtmakla kalmaz logosunu da tanıtır. Poşet fiyatları ekonomik olmaları durumunda üzerinde sosyal medya hesaplarını ve internet adreslerini paylaşmaları sebebi ile ziyaretçilerini arttırmaktadırlar. İstenilen tasarımlarda ve renklerde baskılı poşetlere reklam yaptırabilmek mümkündür.

Baskılı Poşet fiyatları

Reklam poşetleri baskısı matbaada yapılmakta olup, ticaretini gerçekleştirmek isteyen hemen hemen her firma tarafından satışı sağlanmaktadır. Artık reklam poşeti ticareti yapan firmalar, naylon poşetin talebinin yanı sıra  kağıt reklam poşeti talebi de bulunmaktadır, bu nedenle üretimi de gerçekleştirilmektedir. Özellikle mağaza poşeti türleri, kağıt/karton/plastik şeklindedir. Hem daha kaliteli hem de daha şık görünmektedirler. Ancak baskılı poşet fiyatları poşet bez ve kağıt poşetlere göre daha ekonomik olması sebebi ile daha fazla tercih edilmektedir. Son teknoloji ürünü makineler sayesinde çok daha kolay tasarımları yapılmaktadır. Bu duruma karşın standart poşetlere göre fiyatları da oldukça uygundur.

Reklam Poşeti Fiyatları Ne Kadardır?

Reklam poşetleri özellikle baskılı olmasından dolayı fahiş fiyatlar kapsamında görülebilmektedir. Fakat düşünülenin aksine, baskılı poşet toptan temin edileceği için daha ekonomik olmaktadır. Orta boy bir mağaza poşetinden ortalama 40 adet poşet alınabilmektedir, kağıt ve bez poşetlerde ise aynı ücretle ortalama 5-6 adet poşet temin edilebilmektedir.

Söz konusu matbaa olayında poşetin işlenmesi bir takım aşamalar sonucu gerçekleşmektedir. Aşamaların kalitesi ürüne de yansımaktadır. Bu aşamaları tarafınca en iyi şekilde sunan firmalardan biri olan ecopack ambalaj, aşamanın belirli sürecinde müşteri lehine işlemler gerçekleştirmektedir.

Tasarım aşaması, müşteriyi de konuya dahil eden aşamalardan biridir. Profesyonel grafik tasarımcıları ile karşılıklı fikir alışverişi ile tasarım aşaması gerçekleştirilir. Poşetin üretiminde rol oynayan bu aşamalar sadece matbaa makinesi ile değil, pek çok makine ile yapılmaktadır. Aşamaların kalitesi aynı oranda baskılı poşet fiyatları konusunu da etkilemektedir. Bu fiyatlar genellikle toptan satışa göre değerlendirilse de reklam poşetinin baskılı hali, aşağı yukarı standart(baskısız) poşetler ile aynı fiyatlandırmalar da seyretmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz