Ankara Baskılı Poşet

Türkiye’nin başkenti olan Ankara baskılı poşet ihtiyacını her geçen gün açılan yeni işletmeler ile beraber arttırmaktadır. Ankara gibi büyük bir şehirde adeta bir broşür görevi gören baskılı poşet , tasarım, kalite, kullanabilirlik, doğa dostu olması gibi bir çok konuda sınıflandırılmaktadır.

Poşet imalatı konusunda başarılı olan firmaların kendini piyasada hemen öne çıkardığı bilinen bir gerçektir. Ankara baskılı poşet anlamında çok ciddi bir hizmete ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaçları karşılamak adına çalışmakta olan Ecopack, tasarım,kalite ve fiyatları ile öne çıkmaktadır.

Baskılı poşet üretiminde önemli olacak şekilde dört farklı kıstas vardır.

1-KALİTE

Kalite baskılı poşet üretiminde en önemli ilk kıstastır. Poşetlerin kullanımı ne kadar uzun ömürlü olur ve ne kadar çevre dostu olur ise o kadar kalitelidir. Ecopack Ankara baskılı poşet kullanımında kalite bakımından öne çıkan firmalardandır.

2- Tasarım

Markanızın reklamının iyi yapılabilmesi, insanların baskılı poşet gördüklerinde bir daha bakarak üzerindeki yazıya odaklanması gibi bir senaryoda daha kolay olacaktır. Ankara baskılı poşet kullanımında silinmeyen, renk anlamında çarpıcı ve yetenekli ellerden çıkan tasarımlar reklam işini daha da kolay hale getirecek poşetler konusunda hassastır. İnsan hafızası, dikkatini çeken kaliteli yazı,resim ve desenleri depolamaktadır. Herhangi bir ihtiyaç doğrultusunda kaliteli tasarım sayesinde akılda kalıcı olabilmek için Ecopack gibi kaliteli bir poşetçi , işin üstesinden kolayca gelecektir.

3- Fiyatları

Baskılı poşet , kaliteli ve güzel tasarımlı olduğu kadar fiyatlarda da olmalıdır. Ülke ekonomisindeki dalgalanmalar herkesin malumudur.Günümüzde artan kur, enflasyon ve zamlar ile beraber bir çok alanda olduğu gibi poşet imalatı konusunda da masraflar artmıştır. Ankara baskılı poşet açısından çokça alternatife sahiptir. Poşet fiyatları bu zamlara rağmen Ecopack tarafından piyasa standartlarına göre daha düşük rakamlarda verilmektedir.

4-Üretim Kapasite ve Hızı

Firmalara her ne kadar kaliteli, sağlam tasarımlı ve makul fiyatta baskılı poşet  üretseniz de, eğer istenen stoğu karşılayamıyor iseniz veya da karşılamanıza rağmen yavaş poşet imalatı yapıyorsanız diğer firmaların gerisinde kalırsınız. Her ne kadar firmalar iyi bir iş istese de bunun hızlı olmasını talep ederler. Bu noktada Ecopack üretim kapasitesi ve hızı ile rakip firmaların önüne geçmektedir. Bu hızlı imal yetisine göre yaptığı kaliteli işçilik ve iyi tasarımlar herkesin takdiridir.

Ankara Baskılı Poşet Seçimi

İşletmeler hizmetlerine, sattıkları ürünlere, markalarının yapılarına göre farklı poşet tiplerine yönelirler. Küçük işletmeler genel olarak ucuz ve kalite bakımından düşük poşet tercihleri ile hem hizmetlerine hemde marka değerlerine gölge düşürmektedirler. Ankara baskılı poşet seçiminde dikkatli bir bölgedir. Poşetçi kullanıcının işini tam anlamı ile karşılamadığı ve kaliteye dikkat etmediği takdirde poşetleri hızlıca çöpleri boylamakta ve ayrıca uzun yıllarca çözülememektedirler.

Bu nokta işletmelerin kullanabilecekleri birkaç tür poşet tipi bulunmaktadır.

1-EL GEÇME TAKVİYELİ POŞET TİPLERİ

Genel olarak tekstil, kırtasiye ve perde işleri ile uğraşan işletmeler tarafından kullanılan poşetlerdir. El geçme takviyeli poşetlerin çalışma prensibi kendi içindeki tiplerine göre ikiye ayrılır.Takviyeli ve takviyesiz.

Bu tiplerdeki mantık el geçme kısmında bulunan, tutulacak yerdeki kullanılan takviye kartından itibaren ağır malzemelerin yere doğru uyguladığı kuvvet ile orantılı olarak esnemesi ve bu esneme sayesin mukavemet kazanarak yırtılmanın önüne geçmesidir. Bu tip poşetlerde talebe göre farklı boyutlarda üretim yapılmaktadır. Ve boyutlar arasında fiyat farkı yoktur.

2- ATLET KESİM MAĞAZA POŞETLER

Bu tip poşetlerin “Atlet kesim” olarak nitelendirilmesinin sebebi; tutulacak kısımlarının oluşturduğu geometrinin atlete benzemesidir. Kullanım alanları yapı veya tekstil mağazaları gibi geniş hacime sahip ürünlerin satıldığı yerlerdir. Ankara baskılı poşet kullanımında önde gelen bölgelerdendir. Özellikle atlet kesim mağaza poşetleri ayrıca toptan satışla uğraşan işletmelerde de kullanılmaktadır. Firma talebinin doğrultusunda poşetlerin kalınlığı opsiyonel olarak seçilebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz