Adapazarı Baskılı Poşet 

Günümüzde yaygın olarak kullanılan poşetler, Adapazarı baskılı poşet piyasasında uzun yıllardır ticari anlamda etkili kullanım ve geri dönüşler için baskılı olarak tercih edilmektedir. Alçak yoğunluktaki polietilen ham madde ile üretilen poşetler, yine özel makinelerde işlenir ve rulo haline getirilir. Rulo haline getirilen poşetlere sonrasında ise 60 cm eninde baskı poşet makinelerinde şirket, kurum ve firmalara özel klişeler ile basım yapılmaktadır. Basım işleminin ardından kesme işlemine tabi tutulan poşetler, istenilen ebatlarda hazırlanmakta ve böylece siparişler tamamlanmaktadır. Yine baskı poşetler, firmalar için farklı seçenekler sunmaktadır. Peki, Adapazarı baskılı poşet çeşitleri nelerdir?

Adapazarı Baskılı Poşet Çeşitleri

Günümüzde firma ve işletmeler için en ekonomik reklam baskılı poşet kullanımıdır. Aynı zamanda işletmelere prestij kazandıran bu ürünler, farklı çeşitlerde üretilebilmektedir. İşte hem kaliteli hem de en ucuz baskılı poşet çeşitleri…

El Geçmeli Baskılı Poşetler

Adapazarı baskılı poşet çeşitleri arasında el geçmeli poşetler de yer almaktadır. Bu poşetlerde yalnızca bir elin geçebileceği bir tutamak bulunur ve bu nedenle de el geçmeli olarak adlandırılırlar. En çok tercih edilen baskılı poşet türlerinden birisi olan bu ürünlerin kullanım alanları ise oldukça geniştir. Bahsedilen kullanım alanları arasında ise; butikler, kırtasiyeler, mağazalar ve ayakkabı satan işletmeler yer almaktadır. Ancak baskılı poşet kullanım alanları bunlar ile sınırlı değildir. Bunların yanı sıra daha pek çok firma ve işletme bu ürünleri kullanarak ekonomik poşet fiyatları ile reklam yapmayı tercih etmektedir.

Bunların yanı sıra el geçmeli poşet boyutları genellikle 20×30 cm ile 60×70 cm arasındadır. Yine bu poşetlerin hem ön hem de arka yüzlerine iki farklı baskı uygulanabilmektedir.

Takviyeli Model Baskılı Poşetler

Takviyeli model poşetler  ise el geçmeli poşetler ile aynı görüntüdedir. Ancak bu poşetleri farklı kılan özellik, el geçme yerine takviye malzeme yerleştirilerek üretilmeleridir. Bu nedenle de takviyeli olarak adlandırılırlar. Yine takviyeli poşetlerin üretim amacı ise daha ağır yüklerin taşınabilmesidir. Talep doğrultusunda takviyeli ya da takviyesiz olarak üretilebilen bu poşetler, tıpkı el geçmeli poşetler gibi genellikle 20×30 cm ile 60×70 cm boyutları arasında imal edilmektedir.  Ayrıca takviyeli poşetlerin de her iki yüzüne baskı uygulanması mümkündür.

Atlet Tipi Baskılı Poşetler

Adapazarı baskılı poşet çeşitleri arasına atlet tipi poşetler de yer almaktadır. Bu poşetlere atlet tipi poşet denmesinin nedeni ise, şekil itibari ile bir iç giyim ürünü olan atleti andırmalarıdır. Atlet tipi baskılı poşetlerin kullanım alanı ise oldukça geniştir. Yoğun olarak kullanıldıkları alanlar pastaneler, market ve kafelerdir. Yine bu poşetler genel olarak hacmi ağır olan ürünlerin taşınması için kullanılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Adapazarı baskılı poşet siparişleriniz için kaliteli üretim yapan güvenilir bir poşet fabrikası ile çalışmalısınız. Bu anlamda baskılı poşet alımlarınız için bizi tercih edebilir, kaliteli ürünler ile firma ya da işletmenizin ekonomik bir şekilde reklamını yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz